Epizody(8)

V seriálu Devs vyšetřuje mladá softwarová inženýrka Lily Chanová uzavřenou divizi rozvoje svého zaměstnavatele, společnosti špičkových technologií se sídlem v Silicon Valley, která je podle ní zodpovědná za vraždu jejího přítele. (HBO Europe)

Recenze uživatele SpaceOdyseus k tomuto seriálu (9)

Devs (2020)

Genialne napsana miniserie, ktera laskuje s techno filozofii, futurismem a hard sci-fi, ale nezapomina na silny lidsky pribeh. Horky kandidat na muj osobni serial/film roku. ()

Epizoda 1 (2020) (E01)

Alex Garland je proste borec. Lepsi pilot jsem dlouho nevidel. Ted se jen proklinam, ze jsem nepockal az bude venku vsechno a nedal si binge. ()

Epizoda 2 (2020) (E02)

Ne, Garland proste nepujde vyslapanymi cestickami. I v druhe epizode nam sazi jeden twistik za druhym a cele to bali do pijemne hypnoticke omacky. ()

Epizoda 3 (2020) (E03)

Skvela bouda, skvele davkovane napeti, skvele davkovane informace. ()

Epizoda 4 (2020) (E04)

Je to dil od dilu vetsi parada. Strasne me bavi pomalu odhalovane sci-fi aspekty, kde se nekonci "jen" u casu. ()

Epizoda 5 (2020) (E05)

Mozna jdeo trosku oddychovejsi epizodu, co se tyce hlavni dejove linky. Ale ja by nadseny. Takto naplno se ponorit do vedecko-fantastickych tezi a pritom odvypravet silny pribeh? To se v televizi moc nevidi. ()

Epizoda 6 (2020) (E06)

To je tak skvele napsane! Dva lidi sedi u stolu, povidaji si. Dva lidi sedi na lavicce, povidaji si. A ja jsem na napnutej jak ksandy. Garlandovi to vsechno zeru i s navijakem. ()

Epizoda 7 (2020) (E07)

Lepe pripravenou pudu na finale jsme si snad ani nemohli prat. Ja to Garlandovi zeru v kazdem zaberu. ()

Epizoda 8 (2020) (E08)

Ano, je to tam. Doslova komorni finale filozofovalo v techno-nabozenskych vodach a ja se tetelim blahem, ze se Garland obesel bez honicek, hloupe akce a presto napeti sponoval na max. ()

Co nového chystá Alex Garland?

Co nového chystá Alex Garland?

24.01.2022

Režisér Ex Machiny si vybral další projekt