No Safe Spaces

Existuje v USA ešte slobodný priestor na diskusiu, alebo sa pretláča jednostranný názor a všetko iné je vytesňované? Komentátor Dennis Prager a komik Adam Carolla hovoria s vysokoškolákmi a učiteľmi o bezpečných priestoroch na univerzitách. Dokument tiež pokrýva spory o slobode prejavu, ku ktorým dochádza, keď sú konzervatívci pozvaní k diskusii na univerzitách. (Arsenal83)

verbal

Nemáš rád negry? Myslíš si, že homosexualita je úchylka? Domníváš se, že slepice by měly držet hubu a kojit u plotny? Nesnášíš „nadřazené a privilegované“ bílé zkurvence? Máš za to, že celý svět by si měl upřímně myslet, že je buzerantství naprosto přirozené a normální? Chtěla bys chcát ve stoje a přeješ si, aby zasraní šovinističtí maskulíni v bolestech rodili a rozfoukávali doma oheň, zatímco ty je budeš živit? No, máš na to v moderní civilizaci, kurva, rozhodně právo, a nikdo, ABSOLUTNĚ NIKDO, by ti nikdy neměl bránit v tom, říct nahlas co si myslíš! A pokud začne, začínáš žít, nebo už žiješ v některé z pojebaných diktatur. Problém samozřejmě nastává, pokud začneš o svých patonázorech přesvědčovat ostatní, prohlásíš se za největšího rozumbradáče v galaxii, zburcuješ tebou viktimizované debily a naroste ti východoněmecký pornoknírek či mužikovská pleš a bradka. Poučeni z historických fucktů již víme, že každá taková pojebaná diktatura (ať už zprava či z leva) vždy zásadně začíná jediným – potlačováním svobody slova, individuality, inteligence, cenzurováním a ostrakizováním všech nebučících s kolektivně smýšlejícím zmanipulovaným stádem. Fáze dvě je pak násilí místo argumentace, protože ta pičoidní dogmata mezitím zaxiomovatí a racionálně se již odargumentovat nedají. Toto je naprosto děsivý dokument o tom, že nám po necelých třiceti letech zjevně začalo ve druhé dekádě 21. století další kolo. Devastujícím zlem jsou nyní korporátní zmrdi, monopolně sedící na nebývale rozkvetlých a světotočných informačních technologiích, jejichž prostřednictvím si několik let cílevědomě stavěli cestu k tomu, aby se patomorálka, demagogie a dezinformace k jejich vlastnímu finálnímu prospěchu šířila rychleji než korona ve starobinci. A ta jasně zřetelná hrstka pamrdů nyní nedělá nic jiného, než že spolu s tou armádou uměle vytvořených rádoby utlačovaných obětí a ze squatů vylezlých levicových smažek, které sice neví, co chtějí, ale hlavně, že se angažují a je chaos, sveřepě globálně bojuje proti všem těm odporným ismům a iím, co tak strašlivě deformují svět, v podstatě starým, dobrým a léty praxe osvědčeným fašismem. Čímž optikou informační demagogie nyní civilizovaný svět vypadá, jako by se tu posledních pár dekád jen urputně lynčovali negři, vraždily buzničky, týrali vozíčkáři a lidé s jizvami a bily a ponižovaly samostatné a cílevědomé samice. A jestli si náhodou myslíš něco jiného, byť ti to potvrzují empirická pozorování, tvé vzdělání i nepostižené informační zdroje, jsi zkurvený rasista, šovinista, xenofob, homofob a misogyn a brzy s tebou zatočíme. Po nacibolševicku! Ve Spojených sráčích už pomalu trháme první dodatek, a to byl nějaký velkohubý pilíř! A nejdekadentnější na tom všem je, když zjistíte, že v té žumpě současného mediálního tmářství, cílené manipulace, tupé agresivity a obracení světa v prdel opravdu nejracionálněji, nejvěcněji a nejkultivovaněji argumentuje partička bigotních židů. Takže se na tohle pěkně podívejte, vyděste se a pak i nadále držte huby, přizdisráči, budete pro Nové pořádky ideální masou. Masou plnou kýžené vizuální diverzity, ovšem s dokonale uniformním myšlením. Pro sichr se ještě můžete schválně zmrzačit, začít píchat stejná pohlaví, popřípadě se naučte rapovat, zapadnete do Matrixu mnohem hladčeji. () (méně) (více)

Alementina

Nejlepsi a nejvice znepokojujici dokument, co jsem videla.... Nejaky social dilema se muze jit zahrabat, to je pohadka pro deti... To, ceho si delsi dobu vsimam a znepokojujeme me to, po tomhle snimku se vazne bojim a desi me, v cem budou pristi generace vyrustat. Vidim tu neschpnost diskutovat, neschopnost prijmout jiny nazor, vidim ten strach vyjadrit nazor, protoze nikdo nechce ztracet cas nenavistnymi reakcemi bez schopnosti diskuze. ()

Arsenal83

Dnes je najviac nenávidený ten, kto otvorene hovorí pravdu. Sloboda sa vytráca, začínajú sa potierať názory, slobodná diskusia je už len spomienkou na minulosť. Máš opačný názor, automaticky dostaneš nálepku fašistu, nacistu, rasistu, homofóba, niečo ti proste nájdu. Orwellovská doba už nie je hudbou budúcnosti, v orwellovskej dobe už žijeme. Otázka je, kedy sa chceme spamätať, či musí prísť vojna alebo neviem čo. Pretože tomuto establishmentu stále tlieska väčšina oviec, ktoré majú zapchaté ústa konzumom. ()

oveckaoa

Ze začátku mě to nebavilo, ale od té scény na té Evergreenské univerzitě to jde hodně nahoru. Chyba je v systému, státu, prezidentech a nejvíce na ředitelích, ředitelkách těch univerzit, že to dopustí neřeším jestli je to demokrat , liberál nebo bůhví jaký/á blb/ka. Nejzajímavější část je o tom youtube a facebooku tohle už se totiž děje kolikrát mám ze vzpomínek co jsem dříve sdílel z 20 odkazů třeba jen 2 aktivní jelikož to někomu vadilo a to jsem tam nedával nic rasistického prostě to zablokují zatímco pokud tam někdo dává podvodné tipy na sázení nebo fake účty třeba Jaromíra Jágra, že pokud uhádneš písmenko dají ti notebook tak to nevadí. Na tomhle všem stojí i BLM je to teroristická skupina co útočí na bílé jen kvůli tomu, že jiní bílí v 19 století šikanovali a zotročovali jejich předky to je podobné jako by 20 letý židovský kluk útočil na Němce kvůli nacistickým předkom ačkoliv by s nimi neměli nic společného (kromě země a občanství samozřejmě) . Lidi v Usa to asi ocení více než my třeba v České Republice, Slovensku atd. ()