Tlapková patrola: Vždy ve střehu

• Kanada

Paw Patrol: Ready, Race, Rescue!

Labková patrola: Pripravení pomáhať a zachraňovať!

• Nový Zéland

• Austrálie

Animovaný / Rodinný

Kanada, 2019, 70 min

Steven Sullivan

Matt Beatty
  • zdenur

Neskutečně trapné a drzé dojení peněz bez jakéhokoli originálního nápadu.(18.2.2020)

• Lenka.Vilka

(Nejsem matka, ale hodná teta, a od toho se odrazí můj komentář a hodnocení.) Tlapkova patrolu znám. Psi zachrání svět. Tedy situaci. Nejsou to žádní Avengers. (Ale snímek jel neskutečně potichu, tak nevím, zda jsem rozuměla místo konání. Avengers Bay? Fakt nevím.) Bohužel jsem měla problém s tím, komu je film určen. Co dávají v televizi je pro prcky. (Syn kolegyně, tři roky, to miluje.) Ale má to hodinu! Hodinu v jednom kuse doma děckám Nickelodeon prostě nedovolíte. Jinak "Shame on you!". A když už jo, dáte tam pauzu a koukáte průběžně celý den. Děti to nevydrží, děti čůraj. Já celé odpoledne nepila, abych nemusela během Infinity War na záchod! (Pak jsem stejně potřebovala, ale vydržela jsem to!) Problém je v tom, že v sále bylo dost fakt velkých mrňat, tři a čtyři roky. A na dost z nich to bylo dlouhé. A je to chybou filmu. Film je totiž hodinu dlouhý. Z toho obsahuje dva 15 minutové příběhy (čili věčně opakované "suit up" bylo vážně úmorné) a jeden 30 minutový. Ty dva první šly. Mohu za sebe říct, že to bylo v pohodě. Nemělo to sice logiku, to od toho dospělou optikou nečekáte, ale nebudu lhát. Dvakrát jsem se upřímně zasmála. Jenže potom přijde ten delší příběh, po kterém je film pojmenovaný. Bylo to dlouhý. Zbytečně natahovaný a komplikovaný. A na některé z dětí už moc. A jo, za 120 kč, raději koukněte doma na televizi. Náš druhák nebyl zklamaný, ale je mi jasné, že by raději viděla i něco jiného (teď si nevybavím název, ale za týden má premiéru nějaký animák, něco se zvířaty). Navíc jí zaujala (pouze obrazová) upoutávka na Birds of Prey (ta blond paní prý "vypadá dobře"). Tak jsem jí musela slíbit, že budu vyprávět, o čem to bylo. Jásně, budu :D(1.2.2020)

• Radiq

V TV trvá jeden díl asi půl hodiny a je složen z 2 samostatných 15-minutových příběhů. Tohle trvá hodinu a je složeno z 2 15-minutových a jednoho 30-minutového, takže docela podvod. Když je to v kině, čekal jsem jeden souvislý děj (aby mělo smysl dávat to v kině). Tohle do kina nepatří. Ještě že dětem to nevadilo. Mě jo. A logiku tam hledat, má stejný výsledek jako logiku tam nenajít.(2.2.2020)

• Ric007

Pokud jste velkými fanoušky a víte do čeho jdete (tj. 2x průměrné patnácti minutové díly a 1x třicetiminutový závod), tak to zvládnete a pro malé děti OK. Kluk si to užil a vydržel až skoro do konce. Je ale zbytečnost na to chodit do kina a utrácet za to peníze. V televizi mnohdy najdete (nechci říct) mnohem zajímavější seriálové díly.(17.2.2020)

Lobotomie pro deti. Mladej si stezoval ze to bylo kratky. Ja mel po hodine plny kecky. Jsou v tom divny vzory. Starostka lobotomka, evil starosta. Cely neskutecne prosty a mnoho promarnenych vtipu.(11.2.2020)

• - Tlapková patrola: Vždy ve střehu představuje skládačku ze šesté série seriálu Tlapková patrola (od r. 2013),nejde o regulérní celovečerní film. Spolu s filmem se v obchodech objevila i psí hračkářská linie tematicky zaměřená na závodění. (Petr.Kocfeld)