Reklama

Reklama

Tlapková patrola: Vždy ve střehu

  • Kanada Paw Patrol: Ready, Race, Rescue! (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

V Adventure Bay se schyluje k velkolepému automobilovému závodu, Marshall, Rubble, Chase, Rocky, Zuma a Skye dokonce pomáhaly postavit okruh. Společně pak tlapky vytvořily servisní technický tým pro svého oblíbeného šampióna a těší se, že mu pomohou k vítězství. Jejich závodnický hrdina se ovšem nešťastnou náhodou zraní, nemůže řídit a s prosbou, aby jel závod místo něj, se obrátí na svého největšího obdivovatele a fanouška – na Marshalla!! Marshall tak musí překonat nedostatek sebevědomí a soutěživosti a zkusit si splnit sen stát se nejrychlejší tlapkou a závodníkem. Závodnický film pak doplní i dvě nejnovější epizody, ve kterých si tlapky zkusí poradit s utrženým obrovským balónem a taky je čeká jedno pavoučí dobrodružství. Úkolů je více než dost, takže tlapky vzhůru do akce! (Bontonfilm)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (16)

Martin.Proko odpad!

všechny recenze uživatele

Pro malé děti dostatečné, ale.... ....existuje hodně lepších animáků zpracováním i obsahem... ...tohle je příšernost, která měla být rozsekaná na díly, na nějaký TV kanál. Ale v kinech , nebo prémiových IPTV tohle nemá co dělat.... ...SpongeBob je proti tomu intelektuální zážitek a originální ruční grafikou a nápaditými příběhy. Tohle zpracováním připomíná některé DIY pokusy o animáky na Jehotubě ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Opäť len kompilát častí šiestej série zameraných na infantilnú naháňačku a preteky. Tento snímok je podľa mňa úplne zbytočným filmom hlavne pre tých, ktorí už videli seriál. Pokiaľ ste seriál nevideli a chcete aspoň sčasti spoznať hlavných hrdinov tohto teraz už detského fenoménu, potom ok, ale inak to zaujme ozaj iba malé deti. 40 % ()

Reklama

Radiq 

všechny recenze uživatele

V TV trvá jeden díl asi půl hodiny a je složen z 2 samostatných 15-minutových příběhů. Tohle trvá hodinu a je složeno z 2 15-minutových a jednoho 30-minutového, takže docela podvod. Když je to v kině, čekal jsem jeden souvislý děj (aby mělo smysl dávat to v kině). Tohle do kina nepatří. Ještě že dětem to nevadilo. Mě jo. A logiku tam hledat, má stejný výsledek jako logiku tam nenajít. ()

Figu 

všechny recenze uživatele

Naše děti to fakt žerou a vyjmenujou mi během pěti vteřin všechny hrdiny Tlapkovky, včetně jejich zbarvení a veškerých vlastností, naprosto s přehledem a elegancí. A když k tomu ještě vidím ty jejich jiskřičky štěstí v očkách a rozzářený úsměvy, nemůžu uhnout pohledem a nemyslet na to, že bych je láskou sežral! Fůůůů... Doufám, že se nikdy nedozví moje zdejší hodnocení :)) 40% ()

koza3 

všechny recenze uživatele

Kdybych svému mladšímu já řekl, že v roce 2020 nebudeš chodit do kina na Hvězdné války a nový tarantinovky, ale na Tlapkovu patrolu, asi bych se dobrovolně vykastroval. No nic, tohle bylo pro dceru a ne pro mě, jenže těch filmů pro tříletou moc v kině není a tak vezmu za vděk i filmu, který má hodnocení pod 50%. Tak nějak to hodnotím taky. Epizodický styl vyhovuje dětem, které neudrží pozornost, není to sprosté, jsou tam malí pavouci. Tolik k plusům. Mínusy jsou pak slabé příběhy, nevyužité vedlejší postavy a šablonovitý záporák, ale to vám je u těchhle filmů tak nějak putna. ()

Galerie (6)

Zajímavosti (1)

  • Tlapková patrola: Vždy ve střehu představuje skládačku ze šesté série seriálu Tlapková patrola (od r. 2013),nejde o regulérní celovečerní film. Spolu s filmem se v obchodech objevila i psí hračkářská linie tematicky zaměřená na závodění. (Petr.Kocfeld)

Reklama

Reklama