Reklama

Reklama

Dlouhá noc přežití

  • Česko Dlouhá noc: Přežití (více)
Trailer 1

Dva lupiči utíkají směrem k mexickým hranicím. Jednoho z nich ale postřelí, a tak si vyhlédnou vesnického doktora, kterému zajmou rodinu a vyhrožují smrtí, dokud neposkytne zraněnému pomoc... (TV Prima)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (43)

Sabrewulf 

všechny recenze uživatele

Tak jsem chtěl vyzkoušet některé z těch Willisových novějších béček kategorie "jsem nemocný, už mě to nebaví, jen zabezpečím rodinu" a je to docela zmatený film. Začátek ještě jde, ale jakmile se stane Willisova rodina rukojmím, nastává mela. Jsou svázaní, pak zase rozvázaní, pak svázaní, pak zase rozvázaní, jsou uvnitř, pak venku, pak uvnitř, pak v autě, pak v kůlně, pak svázaní, pak zase rozvázaní, prostě zmatek. Willis tu ale aspoň trochu hraje a černé hodnocení si to nezaslouží, jsou mnohem horší filmy, které jsou v modrém. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Neúspešná spolupráca režiséra Matta Eskandariho a herca Bruca Willisa pokračuje, Bohužiaľ. Ich aktuálny céčkový film je založený na stokrát videnom a spracovanom materiáli. Kopa jednoduchých riešení s minimom hereckých performancov. Film len pre skalných fanúšikov Bruca Willisa. Škoda, že v poslednom čase musím túto vetu u B.W. zopakovať viackrát.Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

Reklama

mzss1 odpad!

všechny recenze uživatele

(5%) Sakra, to bylo pěkně zahozené odpoledne před mojí noční. Ale co, ještě, že jsem si tento snímek, cca přeložený do češtiny „PŘEŽÍT NOC“ dal raději hezky odpolko před noční šichtou. ;) A nyní k tomuto zázračnému „déčkovému filmu“. Předchozí režisérův počin TRAUMA CENTER mi kupodivu sedl, asi jsem měl opravdu mimořádnou náladu, že jsem mu udělil 3*, ale co už … Toto je jednak velká NUDA a především FRAŠKA PLNÁ NELOGICKÝCH SCÉN, až mi připadalo, že to režisér natočil záměrně až parodicky, nebo byl u toho permanentně sjetej či vožralej na plech. Seznámení s postavami mě nebralo, připadalo mi to, jak kdyby všichni umírali nějakou nemocí. Je smutné vidět Bruce Willise, jak zde má roli stárnoucího chlapa, který nezmůže proti dvěma zločincům (jeden mimochodem umírá) nic. Jeho herecký výkon je taky mizerný. Nejhorší bylo, jak vzteky halekal v lese jako starý vlk, to bylo otřesné. Dvojice zločinců …. No k těm fakt nemám slov. Jeden z nich je švihnutý na palici, a když se přestane ovládat, někdo to odsere. První půlka filmu byla na hovno, ale ta druhá? To bylo neskutečně natahované a logicky ujeté. Přeci ta rodinka mohla dávno uniknout nebo toho jednoho fyzicky funkčního gaunera xxx způsoby dostat ne? Víc k tomu asi dodávat nebudu. Dal bych 1*, ale nevím vlastně za co … ()

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Po vážně hodně dlouhé době budu hodnotit film s účastí Bruce Willise převážně kladně, i když tedy musím zároveň ale i zmínit, že to rozhodně není jeho zásluhou, spíš naopak, pokud bych totiž měl označit i nejslabší prvek této podívané, zvolil bych právě tohoto kdysi úspěšného a charismatického herce, který se nyní ale již utápí jen ve vedlejších roličkách v mizerných béčkách, jak jsem ale již zmiňoval, sem tam se připlete k něčemu, co zas až tak mizerný není, a právě tak tomu je v tomto případě. Každopádně, aby ovšem nedošlo k omylu, i tentokrát se jedná o ryzí, laciné, nenápadité a tuctové béčko, u kterého se ono množství Odpadů! a celkově nízkého hodnocení dá snadno pochopit, já bych to ovšem tentokrát neviděl ale zas až tak černě, jelikož celý ten film se nese i ve velice svižném a nenudícím tempu, sem tam zafunguje napětí, atmosféra též není úplně marná, a veškeré osazenstvo, a to jak postavy, tak jejich herečtí představitelé, jsou výrazní a charismatický, samozřejmě tedy s ohledem na jejich možnosti. To, že se tu pak ony postavy dost častokrát chovají a jednají jako totální retardi, je věc druhá, ale ani to nic nemění na tom, že tohle akční, thrillerové béčko je prostě opravdu příjemně snesitelná a dostatečně zábavné podívaná, jež si to vyložené zazdění fakt tentokrát nezaslouží. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Úplne súhlasím s užívateľom "Lacike", slovo nelogické dokonale vystihuje podstatu tohto filmu. To čo tí retardi tu ukázali, to je nehoráznosť. Len tak si prepadnem pumpu, bezdôvodne odstrelím mladú ženu, na čo to bolo dobré? Na prvoplánové šokovanie diváka a ukázaním, to sú ti zlí? Film by bol dobrý len ako krátkometrážny akčňák, ktorý by trval tak pol minúty a zobrazoval by len ako tých dvoch buzerantov popravia. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (3)

  • Natočeno za 10 dní v Columbusu (Georgia, USA). (ČSFD)

Reklama

Reklama