Temný dům

• USA The Night House (více)

Beth (Rebecca Hall), která se vzpamatovává z nečekané smrti svého manžela, zůstává sama v domě u jezera, který pro ni postavil. Začíná však odhalovat jeho znepokojující tajemství a je odhodlaná je rozluštit. (Falcon)

CreepyJoe

Dneska natočit skvělý horor bez laciných lekaček nechutných scén, pokřivených stvoření, a přesto navodit skvělou hororovou atmosféru je um staré dobré hororové školy. 100 % ()

BStone

David Bruckner přichází s hororem o truchlící vdově, která po smrti svého manžela zjišťuje, kdo vlastně byl. A musím konstatovat že se jedná o skvělý zářez na pažbě hrůzy. Film je výtečně natočený, má parádní atmosféru a prakticky celou stopáž neztrácí napětí. Moje oblíbenkyně Rebecca Hall je výborná a režisér David Bruckner se jednoznačně stává mým horkým favoritem na nejzajímavějšího tvůrce žánru. Už jeho předchozí snímek Ritual byl pecka a Temný dům jeho talent jen potvrzuje. Parádní. 80% ()

KarlN

Pro mě totální zklamání...hysterka co pobíhá po baráku a řeší jednu blbost za druhou. Atmosféra nula. Záživné asi jako přímý přenos závodů ve spánku z domova důchodců. Zase jeden z těch rádoby hororů, kde se vlastně nevysvětlí zhola nic, což mě už začíná vážně krkat. Měl jsem pocit, že pokud ještě jednou zazní věta : "Nicota existuje", tak rozkopu televizi. Strašlivě se to vleče...a neuteče. ()

rostsoft

Šílený film, zřejmě pro šílence, nebo smažky, a v hlavní roli psychopatická ženská která všude vidí duchy a má naprosto šílené sny. Rozumné rozuzlení nečekejte, nikdy se nedozvíte, co byla fikce pošahané ho mozku a co skutečnost. ()

lineker

Bruckner po Rituálu u mne získává další plusové body. Dokáže si s tématem pěkně vyhrát a tam kde jiní s tisíckrát obehraným tématem selhávají on dokáže překvapit a dokonce i zaujmout. ()

ciapok

vzťahový film s prvkami hororu ? nie, neprosím. Ale...počkaj, počkáááj, bude to temné, bude to dobre zahraté, budeš sa kúsok aj báť, budú tam jemnulinké vykrádačky Ducha so Swayzem, ale neskončí to vôbec dobre.... ok, beriem ()

Dark_Hark

Tento film som videl celý a musím povedať, že mohli viac využiť jeho potenciál a dá sa povedať "drámu" čo si budovali celý film. Pri niektorých scénkach, kde bolo ticho a strach som si brúsil zuby a nariekal, že niečo vybachne, ale neprišli ani predvídateľné jumpscary. Jednoducho nič. Mohli si trošku "máknuť" a vylepšíť tieto scénky a spraviť z toho mystérioznejšiu vec, lebo kontext toho hororu mali pekný. Avšak dávam 3* ()

dr.Queen

Nesmysl bez konce,jo a LIVINGDEAD to tu zhodnotil přesně.Nechapu jak to tu můžou někteří přirovnávat s Pod povrchem,ani ťuk. ()

Vampiroza

Veliké překvapení. Příjemná zápletka, zajímavý padouch a skvěle obsazení hlavní role. Vážně povedené nápadité ()

K1K0

Dobrá atmosféra filmu pekne spracované efekty herecke výkony postav, hlavne manželky muža ktorého náhla smrť u nej vzbudzuje pozornosť, preto sa ju snaží rozluštiť, dáva preto dokopy všetky svoje sily aby tomu prišla na kĺb. Psychologický horor/thriller miestami napínavé troška dramatické. Čo sa však stane to uvídite sami. ()

Dalajlada

Pěkně udělané zamyšlení nad vlastní smrtelností, ztrátou blízkého a tím, jak si s tím mysl dokáže poradit. Rebecca Hall roli zvládla bravurně a člověk by jí snad i uvěřil, že to nehraje. ()

ArdeliaLortz

Nápad dobrý, hlavní herečka nesympatická, ovšem velice schopná. Chvílemi mi přišlo, že tvůrci trochu opisovali od Stephena Kinga (toho mám dost načtenýho). Ale hlavní pointa je vcelku nápaditá, nejspíše velmi volně inspirovaná Nezvratným osudem :) Film mi ovšem připadal místy příliš rozvleklý a 1 hodina a 48 minut vůbec neutíkaly tak, jak měly. Ale jo, ušlo to. Ale asi ten film nebudu cíleně znovu vyhledávat. ()

MarekTulen

Horor, který spíš svoje momenty natahuje a dělá z nich takovou prozkoumávačku, rozhodně není špatný, když už nemáte co sledovat. Kromě toho finále, které už bylo moc přeplácané nadpřirozenými věci, se celkově film dá sledovat, průměrný soundtrack, postavy a herci, prostředí a nápad na hororovou tématiku se dá a svým časem plýtvat nebudete. ()

Amberjack

No..nebudu přemýšlet o tom, jestli to dávalo smysl. Atmosféru to ovšem mělo dobrou, některé nápady a snaha se tomu taky upřít nedají. V mé osobní, imaginární databázi tenhle film nejspíš upadne v zapomnění, což nebude žádná velká ztráta, ale kdoví..třeba se ještě někdy potkáme. Zklamaný nejspíš nebudu ani napodruhé. ()

Kelinej

Docela dobré, hlavně hutná atmosféra a zajímavý příběh. Úplně mi nesedl konec a od počátku jsem měl problém s nelogickým chováním hrdinky, u níž zvědavost přečíslila pud sebezáchovy. ()