Temný dům

• USA The Night House (více)
Trailer 2

Beth (Rebecca Hall), která se vzpamatovává z nečekané smrti svého manžela, zůstává sama v domě u jezera, který pro ni postavil. Začíná však odhalovat jeho znepokojující tajemství a je odhodlaná je rozluštit. (Falcon)

Trailer 2

Socrates

Jakmile LIVINGDEAD něco pohaní, u něčeho usne nebo se to nelíbí jeho sestře, je to téměř stoprocentní záruka kvalitního filmu. Platí to i u týhle tak trochu jiný duchařiny. Bruckner pro mě začíná být, společně s Derricksonem a Wanem, novodobým mistrem horroru. Poslední z nadějný party "mladejch" režisérů, Flanagan, je zatím trochu pozadu. ()

Trevor

Jeden z tých filmov, ktorého hodnotenie odráža jeho kvalitu, silné 3* či slabšie 4 ktoré sa objavujú u mojich obľúbených užívateľov sú naozaj obrazom presvedčivého výkonu hlavnej hrdinky a nie úplne domysleného scénara. Nič čo by mi vyrazilo dych a opäť spokojnosť s tým že ani na tento film sme do kina nakoniec nešli. ()

M.i.k.e

Night House má svoje rezervy a osobně mi úplně nesedlo pár věci okolo bubáka (a nebo sem je nepochopil),nicméně jinak sem dostal nad očekávání solidní psychothriller se špetkou hororu.Atmosféra je chvílemi parádní a hlavně Bruckner dokáže dost dlouho udržet určitou hladinu "tajemna",takže mě neustále zajímalo co se stane a proč se děje co se děje.Dost nahoru to navíc táhne i skvělá Rebecca Hall...70% ()

Astaroth12

Určite je to aspoň v niečom zaujímavý film. A to myslím hlavne v budovaní atmosféry, tam je skoro dokonalý. Lenže po nejakom čase tá atmosféra začína stagnovať, lebo všetko staviť na jednu kartu nie je vždy terno a tu sa to ukázalo ako svetá pravda. Prostredie vynikajúce, Rebecca bravúrna, ale  druha polovica filmu už nemala až taký doraz ako tá prvá. Finálny zvrat nebol zlý, ale niečo tu i tak chýbalo. Rád si pozriem podobne ladené filmy, ale u tohto nebudem mať snahu si ho pozrieť druhýkrát. Slabe 3*. ()

mzss1

[70%] Viděno v kině. No, tak jsem si bezmyšlenkovitě zašel do kina a hurá, byl jsem tam sám, stejně jako na nové Očistě v červnu. Jako, je sice pohodlné mít sál sám pro sebe, ale bohužel to o něčem vypovídá, že filmový svět se bude blíže a blíže přesouvat do netflixu, hbo, voya a tak podobně. Ale dost o tom. Nyní k filmu. Nic moc jsem od toho neočekával a dostal jsem alespoň solidní nadprůměr. Má to i své slabší, zdlouhavější chvilky a především divnou hlavní představitelku, která se v mých očích jevila dost rozporuplně. Na jednu stranu jsem o jejím herectví trochu pochyboval, na druhou jsem v kostech cítil, že se snaží a jde jí to. Hororových prvků je tu docela dost, i pár lekaček, ale především si po celý čas filmu podáváte otázku jak to celé dopadne. No, finále je docela děsivé a dobře natočené, ale všechny odpovědi mi to nedalo. Přesto je tu cítit určitá úroveň, takže jsem si ve finále film i užil. Proto nakonec dávám tu slabší 4*. Víc se těším na chystaný Wanův horor, ale tohle nebylo k zahození. Je to taková spíš jednohubka, ale vcelku zdařilá. ()