The Banishing

Ve 30. letech 20. století se mladý reverend, jeho žena a dcera přestěhovali do panství s děsivým tajemstvím. The Banishing vypráví příběh nejstrašidelnějšího domu v Anglii. (JasonCZ)

SpicyNugget

Mladý reverend se se ženou a dcerou nastěhuje do starého domu a brzy zjistí, že s domem není něco v pořádku. Je to typická duchařina, ovšem slabá. Atmosféra i námět byly super, ale táhlo se to a měla jsem problém neusnout. Až konec to trochu zachránil. Ale pointu nečekejte, je to film z kategorie “domysli si sám”. ()

Accuphose

Musím říct, že ten film jsem viděl kvůli různým okolnostem na milionkrát, nicméně i tak musím říct, že snímek působí jako dobrý, ale drolící se chleba, který nedrží pohromadě a kterému chybí množství logických nitek k tomu, aby dával skutečně smysl. Je to spíš na jedničku, ale kvůli Seanu Harrisovi, který je pro mne momentálně nejlepším hercem na světě, dávám nakonec hvězdičky dvě. ()

vinducha

Pan Smith má evidentně ve své tvorbě sestupnou tendenci. Tohle mělo vypadat úplně jinak , nevim čím to šlo do kopru , ale třeba herci mi ani nevadili. Každopádně takhle trestuhodně zazdít ideální lokace ,to sklepení a vůbec takhle parádní starý dům , co tam se všechno mohlo dít .  No vrtim hlavou doteď , proč se to nepovedlo. Škoda nedoporučuju. ()