Sebelum Iblis Menjemput: Ayat Dua

• angličtina May the Devil Take You: Chapter Two

xxmurphyxx

Bohužiaľ jednotka bola podľa mňa lepšia. Toto mi prišlo tak trochu ako vynútené pokračovanie. Atmosféru to miestami stále má, svoje robí aj neopozerané prostredie Indonézskeho vidieka, žiaľ pre mňa to celé dáva dole priblblé chovanie postáv, strašne lacné digitálne efekty niekde z PS2 éry a preafektovaná Alfie s jej zúrivým xichtom. ()

brasek

Rozhodne to nie je zlý film. Lenže herci sú v niektorých momentoch príšerní, miestami je príbeh detinský a prešpikovaný už príliš veľa. Pozitívny je zaujímavý príbeh, prekvapivé momenty a pravá atmosféra hororu. Hodnotil som iba podľa pozitívnych záležitostí. ()

taibrek odpad!

Akýsi čínsky nepodarený Harry Potter a Tajomná komnata. Všetko sa točí okolo akejsi čarovnej knihy... Zabitý čas.... ()

Grázl83

Po prvním srackoidnim díle Timo ukazuje kvalitativní posun. Zde atmosféra docela fungovala, lepší kamera a dějově to nenudilo. Hororový průměr. ()

Ace.A.T.L.

O poznání lepší, než jednička. Asiati sice zase přehrávaji všechn emoce 300x, ale s tím už člověk tak něja počítá. Je to rychlejší, vražednější, strašidelnější, ale 4* to jen tak lízlo. Líbilo se mi to, bavilo mě to, ale scény, kdy "hlavní hrdinka" jede, jako nebojácnej specialista, tomu drobet podráží nohy. Ale jinak pohoda. Za mě tak tak 4* a DOPORUČUJU ()

stanyko

Prvy diel sa mi pacil a bolo to za dobre 3*, tak som cakal podobnu uroven. No nestalo sa. Najhorsim prvkom boli poloamaterski herci, motali sa po scene sem a tam, vrieskali, bliakali, blabolatli, polku filmu vykrikovali svoje mena ("Aaaalfiiii" som snad pocul 1000x). Netusim co sa tej Afli herecke stalo od prveho dielu, ale tu struhala take nepricetne ksichty ako keby nieco sypala. Druhy velky hriech v hororovom zanre, ktory neodpoustam je idiotska zapletka a ta tu zacina nelogickym unosom. Zvysok filmu nemastny neslany, napatie vlemi nefungovalo, bolo toho tu prilis vela vsetkeho. Davam tomu 1* ze som to dopozeral ale bolo to utrpenie. ()

Ja.Malachi

ako sory ..ale po tých hodnoteniach som čakal ..ani neviem čo...ale prepáčte...toto???..to je tak zle zahraté že...nemám slov.. dedinské divadlo je šuvix oproti týmto výkonom "hercov "...ako 1*je za celkom obstojné -niektoré-masky ..ale inak stratená polhodina...nedalo sa to pozerať bez posunu...:D ()

Accuphose

Taková záhada hlavolamu... tady se s tím moc neserou, škoda výběru nesympatických postav. Kdyby tam nebyly ty super efekty, myslel bych si, že to je nějaký Youtubering. Když budete mít v autě nohu pořád na plynu, tak si odděláte motor. Po hodině to začne bejt spíš otravný, protože máte pocit, jakobyste se místo filmu koukali na porno - gangbang (metaforicky řečeno). Nápadů spousta, ale stejně vás to nebaví. Doufám, že nebude trojka. Jedna hvězdička za adrenalin. Druhá za to, že jsem moc přísnej, vykradlo to, co se dalo a alespoň Moloch měl úroveň, rozhodně to není horší než jednička. ()

lineker

Nedostalo se to nad úroveň chapter one, nebo možná šlo o stejnou úroveň. Ovšem u prvního dílu bylo vše nové a tudíž zajímavější, nečekanější. Indonésané děsit umí, zvládají velmi dobře masky a ty závěry jsou fakt silná jízda. Takže první díl příjemně šokoval, druhý standardně pobavil. ()

Dalajlada

Škoda, že tvůrci sklouzli do vykrádáni sebe sama a okořenili to zničením hlavní postavy. Děvčica teď vypadá jako by měla Parkinsona s epileptickým záchvatem. Naštěstí je film stále stejně nepříjemný a s níčím se nebabrá. ()