Ebony je slavná zpěvačka. Je však protivná, bezohledná, nikoho nemá ráda a Vánoce jsou pro ni jen příležitostí vydělat peníze. Proto se rozhodne neplánovaně zorganizovat vánoční benefiční koncert. Jenže, kvůli tomu nemohou být členové jejího týmu na Vánoce se svými rodinami, především její manažer Bob, který má těžce nemocného syna. Navíc, výtěžek z koncertu vůbec nemá jít na dobročinné cíle jak to všude v médiích prezentuje a lístky stojí velmi moc peněz, aby z Vánoc vytřískala porádný balík. Její neteř ji pozve k sobě na vánoční večírek, a i ten odmítne s tím, že nebude u nikoho jíst chlebíčky a popíjet nějaké laciné víno. Noc před koncertem se však stane něco zvláštního. V hotelu, ve kterém bydlí, se postupně zjevují duchové Vánoc a ukazují ji části z jejího života, kde se zachovala bezcitně. Ona si to nakonec uvědomí, radikálně změní svůj postoj k životu a napraví všechny chyby z minulosti. (oficiální text distributora)

bubblebobble

Tento film som videl iba jeden jediný krát a je to asi jediný americký vianočný film, ktorý som dokázal pozerať až do konca. Bolo to asi pred 10 rokmi a neviem prečo mi tak silno utkvel v pamäti. ()