Reklama

Reklama

Milenka

Trailer

Když se zloděj Olivier vloupe do domu, který má být prázdný, přistihne jej majitelka Ariane - profesionální domina. Olivier se do ní proti všem očekáváním zamiluje, pravidelně se do domu vrací a nechává se unášet románkem, který vzkvétá i přes Arianino povolání. Olivier se s její prací blíže seznamuje a občas se dokonce i zapojí. Když však zjistí, že Ariane má syna, pokouší se ji „napravit“ ve snaze ukázat jí možnost lepšího života. (Film Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

Anderton 

všechny recenze uživatele

Schroeder nakrútil v "mainstreame" to, čo Francúzi nakrúcali v porne, až teda na scénu začínajúcu v 68 minúte, tu som vážne toľko explicitnosti nečakal. Ale už aj prvá vec, ktorú Ariane chce od Oliviera tak trochu naznačuje, že sa neskôr možno dočkáme niečoho skutočne šokantného. Takže máme tu neortodoxný príbeh lásky, ktorý je dobre zahratý aj nakrútený, len sa naňho treba pozerať optikou svojej doby, ak ho chcete naplno doceniť. No a zaujímalo by ma, kde bolo po celý čas dieťa, ale možno som túto informáciu iba prepočul. ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Neskutečně poutavý film a to nejen kvůli velmi otevřeným sadomaso scénám (přitloukat ptáka hřebíkem, to je laskominka, kterou si dokonce i já odpírám) , ale především hlavním postávám. Oliver byl totiž ve svém chování naprosto nevypočitatelný a Ariane byla žena, která měla víc tajemství než MI6 a do toho ještě sado maso, takže ten vztah byl vskutku neortodoxní. Přestože, film má naprosto civilní až autentický způsob vyprávění ani na chvíli nepostrádá tempo a gradaci. Gerard i Bulle perfektně zapadli do svých postav, což filmu velmi výrazně pomohlo a divákovi vlastně taky. ()

Reklama

kakadu 

všechny recenze uživatele

Jeden z klenotů francouzské kinematografie, krerý dnes již stěží někdo vyprodukuje. Ani na chvilku jsem se nenudil, děj mě bavil a čas na aktuálnosti tohoto snímku nesebral vůbec nic (vůbec se mě nechce věřit, že se jedná o více, jak 40let starý film). Pěkná kamera, hlavní představitelka velice sexy a Depardieu jako většinou - výborný. ()

Willynka 

všechny recenze uživatele

Velice neotřelý pohled do duše skutečné dominantní ženy. Bulle Ogier fenomenální, reálná, bez špetky pozérství a vykonstruovanosti. Kdyby takový byl každý romantický film, tak by si jich klidně člověk s chutí za rok pustil i deset. Výborně se doplňující v tandemu se Sekretářkou. Závěrečná scéna doslova oněmující. ()

troufalka 

všechny recenze uživatele

Film z doby, kdy byl Depardieu ještě fešák a ne hrouda sádla. Provokativní téma bylo velice lákavé, ale připadala jsem si jako host u skvěle napsaného jídelního lístku, kterému dají slibný předkrm, ale jako hlavní chod dostane ohlodanou kost. Celý film vyzívá poněkud samoúčelně, nekoná se to žádné zajímavé odhalení či zpověď. Prstě je to jako by vás s kručícím břichem poslali domů bez dezertu. Celý snímek tak vyznívá samoúčelně a zbytečně, stejně jako vražda koně v závěru filmu. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Paříži (Francie). (BMW12)

Reklama

Reklama