Co jsme viděli, co jsme slyšeli

• USA Things Heard & Seen

Pár z Manhattanu se odstěhuje do starobylé osady v Hudson Valley, kde zjistí, že jejich manželství obestírá zlověstné tajemství, které si nezadá se záhadami prastaré vesnice. (Netflix)

AVmania.cz (Marek Čech)

"Realistická, thrillerová rovina se ve vyprávění prolíná s tou duchařskou a významově se doplňují. Za silnější konec provazu přitom určitě tahá ta první, ukazující manželské odcizení v důsledku toxického chování jednoho z partnerů, ta nadpřirozená jí spíš vytváří jen náladotvorné pozadí." více

CinemaView.sk (Jakub Zaťovič)

"Things Heard & Seen musíte v prvom rade odpustiť, že sám seba nazýva hororom, a pritom nie je strašidelný. Ak sa vám to podarí, užijete si priemerný thriller so schematickým scenárom a presnou Amandou Seyfried." více

ČervenýKoberec.cz (Anja Verem)

"V závěru je Co jsme viděli, co jsme slyšeli, poměrně solidní mysteriózní horor, který nabídne i pár povedených a nečekaných lekaček. Jeho nosná myšlenka je sice poměrně okoukaná a neoriginální, ale tvůrci ji zprostředkovávají tak, že zaujme a nenudí. Největšími tahouny jsou však herci, především…" více

Filmpress.sk (Tomáš Rolík)

"Zo skromného repertoáru mužských postáv sa asi najsympatickejším javí nečakane striedavo priateľský, striedavo zlovestný vedúci katedry F. Murraya Abrahama, ktorý už od začiatku vnáša do príbehu nejednu osudovú predtuchu. Napriek tomu trochu zamrzí, že pokiaľ ide o osudové predtuchy, so skutočnou…" více

MovieZone.cz

"V ambicích a nápadech utopený uvědomělý thriller, který sice pracuje více s atmosférou než lekačkami, nakonec však vyzní pohříchu do prázdna." více

Nerdfix.cz (Václav Šourek)

"Co jsme viděli, co jsme slyšeli je podprůměrný zážitek, který sice skýtá několik překvapení, ale ve výsledku vás bude spíše nudit. Je to škoda, protože film jako takový měl potenciál." více