foto

Natalia Dyer

  • nar. 13.1.1997 (21 let)
    Nashville, Tennessee, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Herečka Natalia Dyer se narodila v Nashvillu, kde také vyrůstala. Kvůli zdravotním problémům strávila velkou část svých raných školních let doma, kde se snažila zabavit vymýšlením nejrůznějších her, což ji do budoucna pomohlo v herectví. I přes tyto komplikace ale navštěvovala místní dramatický kroužek.

Její první rolí ve filmu byla v roce 2009 Clarissa Granger ve filmu Hannah Montana, který se natáčel přímo v Nashvillu. O dva roky později byla obsazena do podobně laděného snímku The Greening of Whitney Brown, který však nezaznamenal větší komerční úspěch. Poté se Natalia objevila v komediálním dramatu Smutný jako jazz nebo hororově laděném filmu The Between.

Výraznější snímkem pro ni bylo až nezávislé drama o nešťastné první lásce I Believe in Unicorns z roku 2014, kde ztvárnila hlavní roli. Poté se Natalie objevila v tuzemsku ne příliš známých filmech jako je romantický snímek Long Nights Short Mornings, sci-fi film After Darkness nebo nekonvenční kraťas Yes, God, Yes.

Jejím zatím největším kariérním úspěchem je mysteriózní televizní seriál Stranger Things z roku 2016, kde ztvárnila Nancy Wheeler, sestru jednoho z hlavních hrdinů. Za svůj herecký výkon spolu s kolegy obdržela o rok později cenu za nejlepší obsazení Screen Actors Guild Award.

pusheen

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace