Co kdyby...? - Série 1 (2021) (série)

What If... Doctor Strange Lost His Heart Instead of His Hands? (S01E04)

(epizoda)
  • Slovensko Čo keby... Doctor Strange prišiel o srdce namiesto rúk?

Doctor Strange, zasiahnutý smútkom, využije Oko Agamottovo pri nebezpečnom pokuse o zmenu minulosti. (Disney+)

swenyx

Naprosto odlišný díl, konečně jsem se dočkal, tohle bylo fakt top. Doctor Strange se sílou zvrátit událost v čase se mu krutě vymstí. Dokonce to bylo tak dobrý, že bych tenhle díl přirovnal i ke kvalitě Arcane. ()

CheeseFigure

Posledné dve epizódy majú ,,temnejší" tón, ako prvé dve (temnejší rozumejte v zmysle, že stále sa jedná o animovaný seriál od Disney na motív Marvel komiksov). Kým sa vrhnem na chválu, tak musím skritizovať to, čo budem zrejme kritizovať pri  väčšine epizód a tým je dĺžka. Tých 35 minút mi prišlo málo, tvorcovia do nich museli narvať veľa vecí a vďaka tomu niektoré momenty nepôsobia tak, ako by mali (napríklad celá tá scéna, ako Strange získava silu je síce vizuálne pekná, ale človek z toho nemá nejaký pocit, že by šlo o ťažkú vec. Práve naopak, mal som z toho pocit RPG, keď expíte na ľahkých potvorách, aby ste získali vytúžený level). Čo ma privádza k pozitívu a to je animácia, alebo skôr vzhľad tých rôznych magických potvor. Taktiež záverečný duel pôsobil epicky a je vidieť, že Strange a jeho kúzla lepšie vyniknú v animácií ako v hranom filme. Koniec je potom čerešničkou na torte. Som spokojný, bodaj by to ale bolo dlhšie. ()

Orion12

Tohle byl Banger! Co se stane, když Strange při autonehodě ztratí místo citu v rukou své srdce (Christine). WOw v prvé řadě, to mělo skvělé emoce, mělo to napjetí a bylo skvělé sledovat toho našeho strange, který se ovšem vydá na zcestí a chce získat moc, aby mohl vrátit život christine. Bylo to šílené, ale skvělé zárověn. V 30 minutách animáku, byly emoce, skvělá hudba, budování postav a přerod strange. Vzhledově to bylo taky super a bylo tady spousta nápadů, tady tůrci šli úplně do hloubky a takhle by mělo vypadat What if. Skvělý byl fight strangu (ty pláštíky xd) A tím, že tento strage bude v hraném doktorovi Strangovi, tak to ještě zvýšilo hajp, za mě plný počet. 10/10 na animák. ()

SyL3r

Zatiaľ najlepšia časť a dosť možno aj lepšia ako väčšina posledných filmov z MCU. 5* .... Len sa bojím aby zvyšné časti dokázali držať krok. ()

jirikzaboj

Fenomenální příběh, který měl úplně vše a hodnotil bych to celkově jako prozatím nejlepší epizodu. Postava Dr. Strange ukazuje svůj potenciál a taky jsem cítil tak nějak přípravu na Multiverse of Madness, kde by se Dark Strange taky mohl objevit. ()

MatyRock

Zatím nejlepší a nejzajímavější díl. Především díky Benedictu Cumberbatchovi, který je hlasově skvělý. Jo a konečně epizoda bez přehnaně častého a otravného dětského humoru. 9/10 ()