Co kdyby...? - Série 1 (2021) (série)

What If... Killmonger Rescued Tony Stark? (S01E06)

(epizoda)
  • Slovensko Čo keby... Killmonger zachránil Tonyho Starka?

Americký vojak menom Killmonger zachráni Tonyho Starka, keď zaútočia na jeho auto v Afganistane. (Disney+)

Sharpooter

Co kdyby Killmonger zachránil Tonyho Starka? No tak za prvé: proč prosím pěkně by byl Killmonger na místě, kde chtěli Tonyho zabít? Za druhé: jak se dozvěděl o tom kde Tonyho budou chtít zavraždit? A za třetí: proč jsme ty informace nedostali? Tak já vám dokážu odpovědět možná tak na tu poslední otázku. A odpověď je skutečně jednoduchá. Je to proto, že díl má mít třicet minut. Opravdu v tomto díle si musíme polovinu informací domyslet, protože tvůrci si je vycucali s prstu a neměli čas ho zde házet. Ale na druhou stranu to není až tak úplně špatně. Příběh který jsme dostaly byl vcelku dobrý. Celkem rád bych i věděl co se stane dál, každopádně to si asi zase musíme domyslet... Každopádně i když je díl založen na domýšlení a nereálnu, tak jsem si těch třicet minut užil a příběh byl vcelku dobrý. 8/10 ()

Rayen1

Příběh Cernyho Pantera a Wakandy obecně mě nikdy moc nebral, a to ať už komiksovej nebo filmovej.. Myslím si, že to má potenciál, ale to, jak ten příběh uchopej a jak strašně vážně se berou, to je prostě strašná nuda.. A nebral mě ani tenhle příběh zrady zaporaka, kteryho jsem si vlastně vůbec nepamatoval (musel jsem si přečíst pár komentu tady a pak mi to docvaklo až). Je to prostě strašná nuda, má to svý momenty, ale nebaví to tak, jako ostatní What if.. Měl jsem co dělat, abych to dokoukal a z nudy nebrouzdal po netu na mobilu. ()

Simon.Dobes

Keď som o epizóde počul, povedal som si, že je to nezaujímavá téma a určite to bude nuda. A nebolo to tak. Epizóda mi sadla a bavila ma celý čas. Či už to bolo vďaka postavám alebo príbehu. Budem veľmi rád, ak táto epizóda bude mať niekedy pokračovanie. ()

swenyx

Celkem dobrý díl, Killmonger s plánem jak se zmocnit Wakandy a stát se Black Pantherem, sice to bylo podle mě až moc komplikovaný, ale okay. Akční scény cool, highlight určitě roboti proti Wakandě. ()

Kodousek

Co je pro mě malý fail, je fakt, že ve scéně, kde Hummvies převážejí Tonyho Starka chybí známý track od AC/DC. Asi každý z nás si brumlal v hlavě, když se otevřela scéná Tu - tudu- tudu -tudutudututu. Jinak ok a můj oblíbený Killmonger jako živý ...... ()

CheeseFigure

Je pravda, že Killmonger tu rozohráva zaujímavú hru. Len niekedy mám pocit, že jeho úspech neleží ani tak v jeho genialite, ako skôr v hlúposti ostatných postáv. A ten otvorený koniec tiež dobré body nepridá. ()

Sashmen13

Řekl jsem to jednou, řeknu to znovu, wasted potencial v postavě Killmongera. Prostě nechápu jeho motivaci, wakanda mu zabila otce a nechala jeho lidi trpět = pomstím se zlému bílému světu a ovládnu wakandu, lol. Škoda, že vytvoří relativně zajímavou postavu, ale jejich vlastní bias jim nedovolí udělat s ní něco víc. ()

Andy.222

Musím říct, že jsem opravdu Killmongera obdivoval za jeho bravurní šachovou partii, kterou nám tu rozehrál. Klame tělem a téměř až do konce vlastně není jasné na čí stranu se přikloní a co v další chvíli udělá. Za mě celkem dobře rozehrané What if... které by sneslo i delší stopáž. ()

jirikzaboj

Chápu fanoušky, kteří jsou s touhle epizodou méně spokojeni. Naopak já však  jako naprostý milovník OG příběhu Tonyho Starka jsem naprosto spokojený, protože mě známe scény zahřály u srdíčka. Chybělo už jen Back in black od AC/DC a nějaké to cameo , kde by se objevil Ivan Vanko v Rusku, kde by žil pokojně dál po smrti svého otce Antona. Příběh se odklonil směrem k Wakandě a tak trochu recitoval záměry původního záporáka z Black Panthera Killmongera a tak nějak vše dává smysl a pokud by to měl být skutečný filmový příběh, dost bych těmto událostem věřil. Samozřejmě se během půlhodiny nemůže využít plný potenciál toho, že Tony nebyl unesen a proto to není tak super, jak by mohlo být. Ale v mé nostalgii to probudilo naprostou nádheru a já to dávám za plný počet. PS: dabing opět na high úrovni, dokonce dabér Tonyho dokázal napodobit dobře původního Downeyho ()