Epizody(14)

Nikolas__

Pořád zábava, plus mínus na úrovni sezóny předchozí. Patnáctá série má přísady k tomu, aby se stala jednou z nejlepších, ale kazí to pár věcí. Trošinku zklamávající díly (Ta o mexiku, nebo často nenáviděný, ale dle mě stále nadprůměrný FunnyBot), a vyloženě slabší díl (Epizoda o Kanadě, což byl nejslabší díl za hodně dlouhou dobu). Každopádně žádná z epizod není vyloženě špatná, a ty ostatní jsou úžasné. Nejvíce si mě asi získal poslední díl, o Kennym, což je dobře protože jinak se Kenny v této sezóně skoro nevyskytoval, potom taky epizoda o dětech závislých na cracku, a ještě jeden díl, myslím ten o Ericovy a jeho plyšácích. Ty další epizody taktéž stály za to a objevilo se pár dobrých nápadů, stejně jako pěkná epizoda o Buttersovi. Už se těším na další sérii. ()

• Scéna, kdy se Cartman vzteká v Best Buy, inspirovala podžánr „Grounded Videos“, což jsou videa vytvořená pomocí animačního programu Vyond, která zobrazují dětské postavy ze seriálů, jako jsou Hurá za Kájou! (1997) nebo Dora průzkumnice (2000). Dostávají zaracha za činy, například: „Nechová se v (místě).“ Zmíněná videa se odehrávají podobně jako scéna vzteku v této epizodě, zobrazující „potížistu“, kterého postava rodiče/opatrovníka vzala do restaurace nebo obchodu než se rozzlobil, což často vede ke zničení podniku kvůli nemožnosti získat předmět, který chtějí na uvedeném místě, za což je „potížista“ okamžitě potrestán, když oni i jejich rodič nebo opatrovník odjedou domů. V roce 2024 vyšla třídílná satirická česká verze s bývalým prezidentem České republiky Milošem Zemanem. (hrnpol)