Městečko South Park - Série 22 (2018) (série)

Pan Hankey odchází (S22E03)

(epizoda)
  • USA The Problem with a Poo

Pan Hankey se pokusí zažalovat městskou radu kvůli vyhazovu. Ale jeho politicky nekorektní vylomeniny na sociálních sítích vzbudí kritiku. (Netflix)

Frajer42

V rámci této povedené série určitě značný propad kvality. Mr. Hankeymu jsem nikdy úplně nedokázal přijít na chuť a celkově onen nápad s urážlivými tweety mi nepřišel úplně dotažený k dokonalosti. Trošku kvalitu vyvažuje genderově a politicky korektní páreček. Moc hezky se tvůrci trefují do více a více aktuálních píčovin, které sunou společnost ke dnu a nastavují tak nechutné standardy, že se z toho jednomu chce blít. Tři kousky. ()

Eliott

O trochu slabší díl než předešlé 2 episody, ale i tak jsem zatím ze série nadšen a těším se co si na nás ještě připraví PC babies. Moje oblíbená část ,,Sometimes PC babies do not even know what they crying about" Přesné a vtipné! ()

• Food 4 Little paroduje skutočný reťazec Food 4 Less. (Real Tom Hardy)
  • Scéna, v ktorej Korektné deti plačú, keď uvidia doktora, ktorý mal na sebe tričko so Speedy Gonzalesom, odkazuje na ľudí, ktorí požadovali od Warner Bros. nevysielať programy s touto postavou, pretože je údajne ofenzívna, rasistická a podporuje stereotypy. (Real Tom Hardy)