Smrtící ticho

• USA The Silencing (více)

Lovec s temnou minulostí, který žije v ústraní v rozsáhlé rezervaci, se pustí do pátrání po zabijákovi, který kdysi mohl mít prsty v únosu jeho dcery. Zaplete se přitom ale do velmi nebezpečné hry na kočku a myš. V pátrání po masovém vrahovi dívek mu vydatně pomáhá místní šerifka. Temná atmosféra divoké přírody v zemi nikoho, kde se lehce střetává indiánská kultura s tou americkou, jen zvyšuje napětí tohoto přímočarého detektivního thrilleru. (TV Nova)

gggggg

Sympatický pokus, najprv som čakal predvídateľnú nudu, ale potom sa to správnym spôsobom poskrúcalo. Odhalenie vraha bolo celkom prekvapivé, ale my ako diváci sme na to nemali šancu prísť, keďže nám nepodsunuli žiadnu indíciu. Malo to veľmi veľa logických chýb, ale za to veľmi sympatický výkon hlavného hrdinu, ktorý najebaný dokázal cestovať časom a byť všade takmer naraz. ()

StandikK

Zajímavě dějový námět a nakonec i samostatný průběh/závěr filmu. Propojení zálesáka a šerifky stojí za zvážení. Nejlepší je, jak to dějově mezi němi krásně zapadá. I když na konci jsem si řekl, jestli měl zabiják skuteně takový důvod, aby zabíjel ty holky. ()

Charliebobek

Jednu hvezdicku za kameru. Jinak odflaknutej film s chabym nametem, scenarem, spatnym vyberem hercu i hereckymi vyrony a reziserem.. Spousta mirne receno „nelogicnosti". Film se snazi vypadat jako severska ponura krimi, ale obsahove a v detailu o nicem. ()

GameOfThrows

Za mě nadstandardní thriller, je tam všechno a kdyby byl trošku více dotáhnutej konec, více promyšlený zakončení tak by to bylo i k 5*. Takhle tomu furt něco chybí ale na dnešní poměry fakt podařený. ()