Reklama

Reklama

Zákeřná setkání

  • USA Fatal Affair
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Posezení se starým známým se promění v nebezpečnou posedlost. Právnička se ocitá uprostřed děsivé hry na kočku a myš, která ohrožuje všechny její blízké. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (11)

Marze 

všechny recenze uživatele

Když si film pustíte, uděláte fatální chybu. Český název Zákeřné setkání je opět méně výstižný. Myslím že jako divadelní představení by to bylo lepší. Působí to jako napsáno pro nějaký časopis o životním stylu. Omar Epps je bláznivý, ale má omezený herecký rozsah. ()

FilmFan24 

všechny recenze uživatele

Negro thriller "Fatal Affair" kterým Netflix vsadil na jistotu. Je to natočeno jako podle mnohokrát použité šablony. Vše je předvídatelné a rutinní. ()

Reklama

papadoce odpad!

všechny recenze uživatele

Ak existuje video v reálnom čase o tom, ako v Arizone v púšti rastie dvojmetrový kaktus, tak si ho rýchlo pustite. Uvidíte totiž takú energickú jazdu, že po tom kaktusovom ošiali sa môžete schladiť touto p*******u. Raz dokonca v prvej dvadsaťminútovke rýchlejšie hovorili. Uuuuuu. Pre boha živého, to bolo čo ? Bolo to hnusné, nudné, so škaredými ľudmi, nesexi, bez napätia. Nezmyselný záver ani nekomentujem. Vymažte to zo sveta prosím. Ďakujem, už musím ísť, ide kaktus druhá časť, tentokrát v púšti Atacama. To bude jazdaaaaaa. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Tak neinvenční a rutinní, že by se podle toho dalo vyučovat. Největší zábavnost spočívá v předvídání kroků jednotlivých postav, scén i samotných dialogů. "Vrcholem" je samotný konec, kdy je záporák na lopatkách, ale nikdo ho nedokáže dobít. Tento motiv se opakuje dokonce několikrát. Alespoň že herecky to bylo jakž takž, ačkoliv faktem zůstává, že Epps se pro podobné role příliš nehodí. 30% ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Ženská je vdaná s chlapem a má s ním dceru, ale nějak ji to přestává bavit (rozvod ji nenapadl nejspíše) tak jednoho dne potká kamaráda z výšky,který po ní kdysi jel. On se do ní zase zamiluje, ale jelikož je vdaná tak se jí snaží zničit život, aby ji měl pro sebe ona se mezitím snaží zachránit sebe a své příbuzné. Totálně průměrný thriller, kterých jsou v televizi desítky (plusové body za to, že je tam výskyt černých cca 10 proti 3 bílým nedávám) , který se nedá brát vážně zhruba od 15 minuty kdy zjistíme, že renomovaná právní firma si zaměstná hackera (jako vážně?). ()

Galerie (8)

Reklama

Reklama