Molly (Malin Akerman) a Abbey (Kat Dennings) spolu s posádkou blízkych priateľov a známych usporiadajú nefunkčnú, komickú a chaotickú večeru vďakyvzdania. (dwdb)

korok

Ono se v tom filmu ani nic moc zásadního neděje, jenom se kecá kecá a kecá. Ale ty rozhovory zúčastněných mi přišly celkem vtipné a herci byli taktéž sympatičtí. ()

BOURQUE

Na sviatok Vďakyvzdania sa dá dohromady rodina (matka, sestra) jednej ženy, ktorých doplnia jej chlapi (bývalý a súčasný) a priatelia (a ich priatelia). V žánru komédii výsledkom by mal byť zopár zábavných scén, dobre napísané a vtipné dialógy ako aj nečakané situácie. Ani jeden z týchto podmienok nie sú dostatočne splnené, namiesto toho sa dočkáme lacných poznámok, klišé situácii a scén. Nebudem sa čudovať, keď pre väčšinu divákov bude tento snímok sklamaním. P.S.: Nepomôžu ani ukážky pokazených scén pri záverečných titulkoch. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

lorddrizzt odpad!

Na film jsem koukal kvůli Kat. Bohužel, větší kravinu jsem ještě neviděl. To už i nemastný, neslaný Dollface byl lepší. Celou dobu jsem čekal nějakou pointu, ale plytký příběh prostě jen plynul a na konci se rozplynul. Nějak jsem nepochopil, jaký měl někdo důvod tohle natočit. ()

chamonix

Ve "Dvou sockách" měla Kat Dennings to, čemu se říká ženské tvary, měla zadek, měla prsa. Tady už je jen TLUSTÁ. ()