Breeder

Renomovaná společnost poskytující doplňky zdraví, kterou provozuje bezohledná podnikatelka, vybírá a unáší mladé ženy v rámci experimentu s bio-hackingovou DNA, aby svým klientům umožnila zvrátit proces stárnutí. Když Mia jde zjistit, co se stalo s chůvou její sousedky, ocitne se v pasti v ponurém podzemním zařízení. Dokáže nějak najít vnitřní sílu a uniknout z noční můry? (LIVINGDEAD)

Silwer

Prvni hodina je umorna nuda..az kdyz ji typek rekne co by udelal s jejima odrezanyma rukama, zacne bejt zabava😂 ()

iXtr3m3

Asi sa niečo stalo, lebo mojim pár sledovaným jedincom tu na ČSFD sa to páčilo a ja žiaľ musím povedať, že aj tie dve hviezdy som dal nasilu, lebo to šlo úplne ale úplne mimo mňa. Už ten farebný nádych snímku ma odrádzal a napriek snahe o "drsnosť" to bolo jednoducho slabučké ako čaj. Keď si človek spomenie napríklad na originál francúzske Martyrs, ktoré samozrejme boli technickým spracovaním úplne iná "liga" a hlavne vsadili na pre mňa až príliš samoúčelné stvárnenie násilia a týrania, kvôli čomu a ďalším faktom som naparil rovno odpad, tak sa jednoducho dalo z toho vytrieskať viac, mohlo to mať nejakú lepšiu pointu a hlavne drsnejšie spracovanie a pritom to nebyť vyslovene extrém typu Martyrs (napriek tomu, že s odstupom času samozrejme Martyrs nie je až taký extrém, pretože ho prekonalo xy počinov v rámci nechutností, zvrhlostí a úchyliek, ktoré tu ale nebudem menovať, nakoľko to s týmto až tak nesúvisí). Už ani neviem, prečo ma napadli zrovna Martyrs, tak sa vrátim znovu k snímku. Slabý kasting, slabé technické spracovanie, príbeh aký taký je, ale rozuzlenie resp. koniec opäť slabota, takže aj tie dve hviezdy sú nadnesené. Holt 100 ľudí 100 chutí. ()

MickeyStuma

Námět je jak z osmdesátých let, ale natočený pro dnešní dobu. Nemáme k dispozici tedy šíleného doktora, ale šílenou doktorku, která se v rámci svého zbohatnutí snaží lékařskými experimenty nalézt něco, co by připomínalo starý známý ´elixír věčného mládí´. A pro tyto účely, jako Čachtická paní, nechává unášet mladá děvčata, jen s tím rozdílem, že to není kvůli jejich krvi. Zpočátku to vypadá na jednoduchý temný thriller, který se však postupným vývojem ve vyprávění změní na totální zhýralost a to s motivy nám dobře známými s hollywoodských děsivých snímků o mučení. Dánští tvůrci ale zase až tak na dřeň nešli, takže o leckteré masakry plných krve a useknutých údů tu nenarazíme. Přesto se dá říct, že slovo ´brutalita´, tu má hlavní slovo. Celé je to bráno opravdu vážně, takže se ani omylem nejde o, takříc, chladný film. Plně se jedná o klaustrofobický a extrémně násilný hororový thriller, který se námětem dotýká otázky na dnešní dobu taktéž neopomíjené. Jaká je vlastně etická hranice, ke které ještě může věda ve svých výzkumech dosáhnout. Smíchány jsou různé typy žánrů a to od lékařsky vědeckého thrilleru přes mučení až po znásilňování a pomstu. Že je použito i typické klišé, není překvapením, avšak tady to jimi dost přetéká, což danou atmosféru a hlavně onu vážnost zase dosti narušuje, takže místy dochází až k nechtěné, byť stále temné, sebeparodii, se skutečně směšným zakončením. Scény jsou záměrně vedeny v tmavém hávu, mnohdy i takřka desaturovanými barvami, pro zvýraznění klaustrofobického pocitu k lepšímu uchopení dané situace v suterénu nějaké staré továrny. Sadismus a zvrácenost tedy opět  hlavní složkou děsivého příběhu. Celkově krapet nevýrazné, ale dejme tomu. ()

Naghavi

Docela mrazivý thriller s moc pěknými exploitation prvky, které se zpočátku zdají upozaděné, ale ke konci nabírají na intenzitě a dojde i na zaslouženou pomstu týraných žen... ()

argo.smile

Ako prvá hodina slabá a uťahaná. Aj keď to malo byť ako predohra s odkrývaním kariet ale nudila. Potom prišli ďalšie ženy , ďalšie, ďalšie a revenge na seba nenechal dlho čakať. Ale tým nečakajte, že brutal pomsta, skôr trestanie ako v krajinách tretieho sveta p.n.l. Slabé 3*. ()

Accuphose odpad!

Ten film obsahuje víceméně všechno, co mě ve filmovém žánru sere a ještě i věci, o kterých jsem neměl tušáka. Jsou tam místa, která se povedla a ačkoliv je to cejtit korunou, tak se tím vůbec nedá všechno omluvit. Lidská stonožka 2 je zářným příkladem toho, že rozpočet je jen výmluva. Jen se to musí umět. Odpad... ()

Lesazrk odpad!

Niečo neskutočné... ak si odmyslíme, že film sa hodinu rozbieha takže zatiaľ môžete navariť večeru alebo vyvesiť prádlo, réžia asi chýbala na hodinách biológie...neviem čo je horšie - oplodnenie mikroskopického vajíčka metrovou ihlou priamo v maternici alebo pôrod čistučkého dieťaťa 30 sekúnd po odtečení plodovej vody... totálny brak ()

Zaks

Vcelku zaujímavý horor so silným záverom, kedy sa už konečne objavia aj nejaké fanúšikmi očakávané záležitosti :-). Kamera, prostredie, súhrnne vizuál, vrátane zvukov podľa očakávaní, horšie to už bolo miestami až s hlúpym scenárom a vzťah oboch mladých mi prišiel tiež dosť zvláštne podaný. ()

lineker

I když mám pro severskou kinematografii slabost a málokterý film ze zasněžených zemí mne dokáže zklamat, Breeder se to povedlo. Ten film prostě tak nějak kolem mne prošuměl, aniž bych si zapamatoval jediný úsek, či část filmu, která by mne dokázala jakkoliv strhnout. ()