Knihy smrti vypráví tři zdánlivě nesouvisející příběhy, které jsou do sebe zapletené v prostoru a čase. Hlavním tématem je ale smrt a to, že smrtí život nekončí... (TV Prima)

Zaks

Možno s prekvapením, ale filmu viac svedčili „civilné“ pasáže, kde sa odohrávali vcelku pútavé tri mystické príbehy. Ich vzájomné prepojenie mi prišlo dosť nasilu, ale najviac ma sklamala práve hororová linka, ktorá miestami, akoby do filmu vôbec nepatrila. Fajn plynúci mrazivý dej bol náhodne prerušovaný strašidelnými vsuvkami, niečo v štýle, je to predsa horor, tak tam musíme ukázať aj niečo explicitne hrozivé. ()

lineker

Snaha o originalitu se u hororového žánru vždy cení. U Books of Blood se o to tvůrci více, či méně pokusili. V jednotlivých mini epizodách příběhu, nechají vinout pomyslnou nit sounáležitosti, která nám na konci vyčaruje nádherné stehy. Proč ne. Vadila mne rozkolísanost jednotlivých "povídek". Bavili mne herci, dobře dávkované napětí a nikterak vyčnívající explicita. ()

Duffson

Velke prekvapeni, tento zanr muzu. Stara skola, napeti, dobre zahrane, hudba taky povedena a hlavne bavi celou dobu. S klidem davam 4* . ()

Crocodylus

inak... dlho som rozmyslal ci dat 4 alebo 5 hviezd... keby bola moznost dat 4,5 = idem do toho :) ... v kazdom pripade velmi dobry horor, pol hviezdy by som dal dole za relativne slabu previazanost jednotlivych pribehov a za slabe vyuzitie potencialu niektorych vyjavov a samotnych scen, ktore neboli zle, ale ponukali vacsie moznosti, ktore sa mi zdali nevyuzite a podcenene... nebolo ich vela a stale sa jednalo o dobre momenty, ktore mohli byt lepsie = nerad by som spoiloval, preto jedine, co mozem odporucit, je pozriet si toto mile prekvapenie, ktore si zasluzi velmi vysoke hodnotenie :) 4,5/5 ()

Mykie

Predstavoval jsem si na zacatek zpracovani lepsich povidek, ale nakonec prevlada spokojenost. Barker je v knizkach jeste drsnejsi, ale ten posledni spokojeny usmev me presvedcil, ze je to presne takove, jake ma byt. Kdo vi, treba se priste dockame syrohlava nebo nocniho vlaku. ()

Dalajlada

Krásné tři příběhy, které mají skvělou atmosféru. Sympatičtí herci, zvrácený scénář a zakončení jak jednotlivých příběhů, tak celého filmu stojí za to. ()

BStone

Výborný kousek plný opravdové hrůzy, který nesází na laciné lekačky ale na mrazivou atmosféru, která je všudypřítomná. Tři vzájemně propojené povídky skvěle reprezentují dílo Clivea Barkera. 70% ()

peproch

Pár skvělých hororových nápadů, které nejsou pitomé, smyslem hororu není jenom se bát, tady jsem se nebála, ale ukázat alternativy pohodlené a spolehlivé samozřejmosti reality ()