Reklama

Reklama

Snoubenec nebo milenec?

Trailer 1

Obsahy(1)

Tridsiatnička Dora (Vica Kerekes) zažila lásku ako z rozprávky, no potom prišiel tvrdý pád. Muž jej života (Miklós Bányai) ju náhle opustil a ako keby to nestačilo, zasnúbil sa s inou. No aj nenaplnená láska môže byť sladká, a tak si Dora otvorí cukráreň, v ktorej ponúka koláčiky pomenované po nešťastných ľúbostných pároch z filmovej histórie. Kate Winslet sa u nej predáva iba spolu s Leonardom DiCapriom, Alaina Delona si zase nekúpite bez Romy Schneiderovej. Romantické príbehy však účty nezaplatia a šarmantnej cukrárke čoskoro hrozí krach. Dora sa odmieta vzdať a vymyslí rafinovaný plán, ako získať späť svoju lásku a zároveň zachrániť podnikanie. Zoženie si falošného manžela, z prostorekého malého suseda urobí svojho adoptívneho syna a prihlási sa do súťaže o finančnú podporu pre rodinné firmy. Cesta za vysnívaným balíkom peňazí však nebude taká jednoduchá. Medzi súťažiacimi je totiž aj Dorin ex so svojou novou láskou. Roztáča sa kolotoč bláznivých situácii, pikantných stretov a vtipných trapasov. Dora sa čoraz viac zaplieta do svojich lží a postupom času si už ani sama nie je istá, či ju to viac ťahá k bývalému, alebo skôr k novému, i keď len fiktívnemu partnerovi – sympatickému zubárovi (László Mátray), z ktorého sa podlamujú kolená všetkým ženám naokolo. Bude mať jej príbeh napokon happy end? (Bontonfilm SK)

(více)

Videa (12)

Trailer 1

Recenze (18)

hrosiik 

všechny recenze uživatele

Pustila jsem si jako nenarocny film na vecer, hlavne kvuli Vice, ale zjistila jsem, ze krom jejich velkejch oci mi neprijde zajimava. Celkove se mi na film nekoukalo dobre kvuli hroznemu dabingu, dej a scenar byl take tragicky. Na konci jsem si rikala, ze vubec nevim o co tam slo.. Jedine, co se mi libilo byla role chlapce od souseda, ten si tech par hvezd zaslouzi.. ()

Olík 

všechny recenze uživatele

Taky jste teď klidnější, když víte, že zbytečné romantické komedie se netočí jenom u nás, ale i u našich bývalých sousedů? Vicu Kerekes a její hrudník opustí muž jejího život, tak copak se asi bude dále dít? Že by rezervní princ na bílém koni už vykukoval z poza rohu?  Asi někde na této planetě žije cílová skupina podobných záležitostí, jinak by se každoročně netočily po vagónech a ono i všechny ty  Pauhofové, Hřebíčkové, Kerekesové, Polívkové, Khekové či Kubařové taky musí něčím platit složenky. ()

Reklama

fabecc1222 

všechny recenze uživatele

Snad moje první setkání s Maďarským filmem, ke kterému jsem se dostal skrze Vicu, ale bohužel ani ona, a její sexy křivky nedokážou tenhle film vytáhnout ze skoro úplného dna romantických klišé a zvratů, a zároveň i tragicky napsaných postav a dialogů. Přitom začátek s filmovou kavárnou ještě ušel, ale jakmile se děj přesune do uzavřeného komplexu láskového workshopu plném nezajímavých osobností, tak to jde komplet do kytek. Hodně zvláštní volbu také přinesli distributoři či tvůrčí českého znění, kteří nechali Vicu a pár dalších postav mluvit slovensky, a zbytek je přemluven do češtiny, což jsem ještě v životě nikdy neslyšlel, a pochopitelně to nedává vůbec žádný smysl. ()

claudel 

všechny recenze uživatele

Neškodná a nenáročná komedie pro příznivce V. Kerekes, která se ale překvapivě neodhaluje a nezásobuje nás nestydatými scénami, jak u ní bývá zvykem. Na Netflixu je to ve zvláštní jazykové verzi, kdy někteří hovoří česky a někteří slovensky, přičemž nelze odhadnout, co se tím myslí, když jsou všichni herci a herečky Maďaři. ()

Necrotongue odpad!

všechny recenze uživatele

Nikdy jsem se netajil svou slabostí pro pihovaté zrzky, a pokud si na nich příroda dala záležet podobně, jako je tomu u Vicy Kerekes, stává se ze mě bezmocná oběť. Ani to mi ale nemůže zabránit v tom, abych konstatoval, že si Vicu Kerekes nikdy nezařadím na svůj seznam oblíbených hereček, protože krása holt není všechno. Od romantických komedií toho už po všech těch zkušenostech mnoho nečekám, tady jsem ale doufal v to, že mě bude bavit ta v obsahu zmíněná cukrárna, pobyt v ní ale skončil málem dřív, než začal, a pak už nebyla žádná naděje na cokoliv inovativního. Scénář byl velmi chabý, herecké výkony s ním držely krok a já tak opět odpaduji a nemám z toho radost. P. S. Ty vousy byly fakt nechutné. / Poučení: Nevstoupíš dvakrát do téhož bazénu. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama