poster

Indio 2 - Vzpoura

 • italský

  Indio 2 - La rivolta

 • anglický

  Indio 2 - The Revolt

Dobrodružný / Akční

Itálie, 1991, 102 min

Scénář:

Franco Bucceri

Hudba:

Pino Donaggio

Kostýmy:

Adriana Berselli
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rakosnicek77
  ***

  Opět donekonečna opakované téma ve stylu Sedmi statečných akorát tady jsou místo mexikánců rudokožci a nepomáhá sedm ale jeden. A ten to navíc nedělá pro prachy, ale spíše pro pomstu. Jednoduchý děj s rozumnou dávkou akce a všudypřítomným klišé. I když třeba ta vyžraná hospodská byla fakt hustá :-)(20.1.2016)

 • J.Connor
  ***

  Toník opět nezklamal. Je to trasher, o tom žádná, ale jeho filmy (alespoň co jsem zatím viděl) neurazí, protože dokázal sehnat více peněz, než další italští kolegové a filmům vtisknout jisté kouzlo a punc profesionality. Zde je nám představena dlouho hledaná spojnice mezi Michaelem Jordanem a Lou Gossettem Jr., a sice Marvelous Marvin Hagler, který se postaví do čela rebelujících rudochů v průměrném dobrodružném špektáklu z džungle. Jen noticku na závěr, nesnáším, když v rámci gradace trvá závěrečný souboj nesmyslně dlouho. Zde se hora svalů a zelený baret postaví pupkatému postaršímu holandskému podnikateli, ale trvá mu to hodinu, než ho přemůže a to má dokonce několikrát namále. Připomnělo mi to Modlitbu smrti s Kosugim, kde Sho jak vycepovaný Ninja Assassin dostával půl hodiny na budku od hospodskýho rváče.(10.8.2011)

 • whack
  *****

  "Myslíš, že si vyhral? Po mne prídu, ďalší, lepší." "Tak dúfam, že po mne takisto." Boli posledné slová ex-poručíka Daniela Morella v prvom diely, tesne predtým, ako dynamitom uštedril poslednú ranu terorizujúcej korporácii. Druhý diel sa začína jeho vraždou. Seržant Jake Iron sa vracia do pralesa, aby prípad vyšetril a onedlho pokračuje v Morellových šľapajách, tentokrát už spoločne s domorodcami, ktorí sa medzitým vyzbrojili. Inšpirujúci odklon od reality - môžem si len priať, aby sa aj tým skutočným domorodcom podarilo získať ťažkú výzbroj.(20.2.2013)