Smrtelná kořist

• USA Deadly Prey

Brutální skupina žoldnéřů unese lidi, které chce použít jako živé terče při výcviku svých jednotek. Ovšem únosem Michaela Dantona udělali velkou chybu, role se obrací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

opicee5

Tohle je akční pecka,viděl jsem jako malej kluk a při podívání se na tenhle film jsem posteskl ze uz takhle dobrý akční béčka se netočí.Drsný hlášky a drsná akce,takhle to dnes už umí jen Sly Stallone... ()

Pitman.tom

kde byl rambo, komando a terminátor když jako dítě sem hltal tenhle super film? Je to naučné (jak nahodit rameno šutrem,jak pomocí šortek a useknutý ruky vymlátit zuby největšímu drsoňovi atd.), nejakčnější z akčních, kultovní.... prostě SMRTELNÁ KOŘIST !! ()

Dudelino

Nekompromisní hlášky Teda gorily Priora odzbrojej sebevětšího frajera. Znásilnit mu holku se nevyplácí! Za snahu autorů dávám za tři. ()

Elam

Nasrali jste Mika Dantona, nabušeného blonďáka, který má džínové šortky ustřihnuté proklatě vysoko! Pochybuji, že někdy vznikl hůře natočený slasher, ale tohle je mezi béčky naprostá klasika! :-D ()

Mazmen

Dnes už nemohu hodnotit, ale před 25 lety, když mi bylo 12 roků bych tomu dal 5* . Na VHS jsem to viděl tak 20x, ale dnes by to šlo asi do odpadu :-) ()