Smrtelná kořist

David A. Prior

David A. Prior

David Winters, Peter Yuval

Brian Evans

Příjemná céčkovinová ptákovinka, kde většina stopáže obsahuje polonahatého opičáka oblečeného jenom v luxusních riflových trenclích, kosícího levé vojáky tím nejamatérštějším možným způsobem. Příběhově sympaticky prosté, na začátku naolejovaného frajera unesou a zbytek filmu je morduje. Navíc se s tím fakt nepáře, zabije neozbrojeného maníka a ani nemrkne. Celkově hodně mrtvol, občas veledementní hláška nebo dialog - prostě hodně povedená věc.(14.5.2011)

Rozkošné béčko, akční vyvražďovák na hraně parodie. Nepokrytý plagiát Ramba včetně lesních pastí. Ani se nedá sázet, kdo přežije, jelikož chlapi padají jak mouchy. Uznávám, že jinak si to prožijí pamětníci, ale já se zkrátka ani chvilku nenudil. Odpad, nebo nebe hvězd...a děsivá osmdesátková hudba k tomu. Pěkné.(17.3.2017)

Tak tohle jsem sledoval někde ve čtyřech letech. Je pravda,že slovům jako. "Kurva." "Ty zkurvisinu." Jsem nijak nerozumněl,ale brutální scény mi zůstaly v hlavě. Skvělý Rambo a Comando do hromady a i teď v dospělosti,když se na to podívám má to stejný účinek,takže hodnotím bez nostalgie. Na lásku tu není místo,manželka hlavního hrdiny zařve na konci v rukách hlavního zabijáka,který si uštědří poznámku. "Kurvo". Pochybuju,že by tohle by šlo natočit s nějakým Bradem Pittem nebo podobným manekínem.(7.7.2006)

• Pitryx

Jak toto posoudit. Nesmysl za nesmyslem blbina vedle blbiny. Ale zase má děj spád, nijak se nepárá s psychologií postav a dalšími nesmysly. Dobrá ocením děj, a pak ještě závěrečný boj s rukou. CHYBA:05. minuta – muže střelí z pušky a je vidět průstřel na košili vzadu. Když však muž padá a při pádu se otáčí, průstřel již vidět není.(8.4.2017)

Hodně velkej kopec srandy. Od začátku jsemnevěřícně koukal hlavou na hlavního hrdinu kterej přehrával neuvěřitelným způsobem. A ta jeho manželka byla na facku, ale pak najednou akce a hrdina se objevý v šortkách v lese, to už jsem nevydržel a spíše se neustále smál, takový těsný šortky:-D Akce je tu dost je sice dost nedodělaná, jako třeba když se mlátí tak se sotva dotknou ale svůj účel splnila.Navíc již 100x zmíněná useknutá ruka neměla chybu a ten finální výkřik? No prostě bomba. Film jsem si maximálně užil a kdybych byl s nějakým kamarádem tak se bavíme i bez alkoholu.(21.7.2012)