Smrtelná kořist

David A. Prior

David Winters, Peter Yuval

Brian Evans
  • Stejšn

Šílený tarzan pobíhá po lese a zabíjí desítky protivníků jak na běžícím pásu. Žádná z postav se s ničím nesere (teda párkrát ho zbytečně chtěli "dostat živýho", to jo), ale jinak to jede jedno za druhým, zběsilé tempo. Dopadne to v podstatě špatně, i když Danton všechny vykosí. Nedá se to hodnotit, je to fakt na Festival Otrlého Diváka (kde to letos bylo na programu) a krom některých komických a spousty nelogických situací je to i celkem zručně natočené.(11.9.2015)

Tak utikej! za tohle chcipnes! kult nade vsechny ultra lacine spatne amaterske brutalni sproste a navykove zabavne uz ve skolnich letech jsme z kamosem ulitavali na tomhle grandioznim braku ktery je neuveritelnou story o svalnatym chlapkovi v kratkych sortkach co pobiha po lese klade pasti likviduju armadu zoldaku a hlaskuje jak o zivot tohle dilo snad nejde ani zaradit do nejakeho podzanru akce tohle je samostatna kategorie kdo na tom nevyrostl nepochopi pomalu kazda hlaska z tohohle bijaku ma status kultovni Prior udelal poradnou diru do sveta zetkarskych filmu a tohle je bezkonkurencni kral akcnich filmovych trashu tak k certu se zdravym rozumem a hura na hodnoceni plnym kotlem dat neco jinyho mi moje presvedceni a nostalgicka vecna laska z detstvi zakazuje(18.4.2013)

Příjemná céčkovinová ptákovinka, kde většina stopáže obsahuje polonahatého opičáka oblečeného jenom v luxusních riflových trenclích, kosícího levé vojáky tím nejamatérštějším možným způsobem. Příběhově sympaticky prosté, na začátku naolejovaného frajera unesou a zbytek filmu je morduje. Navíc se s tím fakt nepáře, zabije neozbrojeného maníka a ani nemrkne. Celkově hodně mrtvol, občas veledementní hláška nebo dialog - prostě hodně povedená věc.(14.5.2011)

• choze

"NECHAL NĚJAKÉ STOPY?" - "JEN MRTVOLY." Tenhleten na obou stranách oceánu nostalgicky vzpomínaný videokult vyvařený z RAMBA a akčně-hvězdných ambic Priorova bráchy Teda mě ve své době nějak minul a já byl po 4 zhlédnutých priorovkách a nadšených komentech na IMDb ("NEJLEPŠÍ NEJHORŠÍ FILM VŠECH DOB!") na jeho opus magnum více než zvědav. Jaké ale bylo mé zklamání, když jsem ho zřel a seznal, že jde jen o další řadovou priorovinu, nad kterou může povykovat jen ten, kdo od Priora nic jiného neviděl. A ona kultovní scéna, v níž hrdina usekne mačetou padouchovi ruku a mlátí ho s ní? V TURKISH STAR WARS hrdinové rozsekají bezpočet padouchů holýma rukama a dokonce jednomu utrhnou ruku a propíchnou ho s ní! Fandové Mikea Dantona, jukněte na www.myspace.com/mikedanton(10.3.2007)

Predstavte si čo sa stane, keď samotné, najsmradľavejšie dno otočíte o 180 stupňov z dola nahor. Bude na vrchole, jednoducho špička. A o to tu v tomto prípade ide. O pohľad. Ak máte náladu a chuť obrátiť sa hlavou dolu, dočkáte sa toho najdokonalejšieho príkladu filmu, ktorý je tak ,,zlý, až je dobrý,,. Ale hovorím, záleží od pohľadu.(31.8.2014)