Smrtelná kořist

• USA Deadly Prey

Brutální skupina žoldnéřů unese lidi, které chce použít jako živé terče při výcviku svých jednotek. Ovšem únosem Michaela Dantona udělali velkou chybu, role se obrací... (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

aichwald

Danton! Mike Danton to je on!!! Jo to jméno bylo na poštovní schránce proč znáte ho??? Učil jsem ho!!! Je to sice akčnák v levné produkci ale absolutně dokonalej,svýho času jsme na to koukali každej den na vhs, znaly všechny hlášky nazpaměť. Perfektní hudba,brutální zabíjení a velká přehlídka vojenské techniky a zbrání. ()

No Remorse

Úplně přesně si vzpomínám jak jsem ten film neustále sjížděl na tý ohraný VHSce kde jsme ho měli pod názvem smrtonosná kořist... v tý době to byla vopravdová pecka...drsňácký dialogy....tábor plnej žoldáku, jungle a frajer co nemá s nikým slitování... V pořádný obrazový kvalitě a se starým dobrým rychlodabingem bych se na to s chutí mrknul znovu! P.S. Ten dabing k tomu prostě patřil ! ()

Coliseum odpad!

Jasnej brak a odpad, ale zároveň slza v oku při vzpomínkách na sledování pirátský VHS s bratranci u vánočního stromku. Ne každej musí mít vánoce spojený s purpurou a kubou, voe.. ()

Stejšn

Šílený tarzan pobíhá po lese a zabíjí desítky protivníků jak na běžícím pásu. Žádná z postav se s ničím nesere (teda párkrát ho zbytečně chtěli "dostat živýho", to jo), ale jinak to jede jedno za druhým, zběsilé tempo. Dopadne to v podstatě špatně, i když Danton všechny vykosí. Nedá se to hodnotit, je to fakt na Festival Otrlého Diváka (kde to letos bylo na programu) a krom některých komických a spousty nelogických situací je to i celkem zručně natočené. ()

Pitryx

Jak toto posoudit. Nesmysl za nesmyslem blbina vedle blbiny. Ale zase má děj spád, nijak se nepárá s psychologií postav a dalšími nesmysly. Dobrá ocením děj, a pak ještě závěrečný boj s rukou. CHYBA:05. minuta – muže střelí z pušky a je vidět průstřel na košili vzadu. Když však muž padá a při pádu se otáčí, průstřel již vidět není. ()

Blazkowicz

Normálně nevím, jak hodnotit. Éru tohoto skvostu jsem nezažil, takže nostalgie zde není, ale i přesto bych rád hodnotil výš. Na druhou stranu buďme objektivní. Podobné braky mám moc rád, jenže bývá u nich vzácností, abych se bavil od začátku do konce a to neustále. Tady máme absurdního tarzana v šortkách, starý dobrý dabing ("chcípneš" nebo "ty svině") a motivační retro hudbu. Chybí mi ale něco víc, třeba gore nebo větší variabilitu zabíjení. Ruka byla skvělá a body count je hodně vysoko, ale většinové zabíjení nožem začne rychle nudit. 3+* ()

V4nd4l

Akční film se vším, co k němu patří počínaje nezrantitelností hlavního hrdiny a konče mizernou muškou a záhadným množením nepřátel. Tenhle ale zachází celkem daleko, co se týče jazyka a chování postav. ()

Chrudoš

Tři jedině díky tomu, že to ke mě doputovalo ještě za komančů v desetitisící kopii s trapným dabingem. Nostalgie, no... ()

p.i.t.b.u.l

Tenhle film byl jeden z prvních filmů, které jsem si půjčil z videopůjčovny. Ve své době, kdy světu vládli Rambo a Komando, byl i tento film, jedním z mnoha, který mně utkvěl v paměti. Dlouho jsem si nemohl vzpomenout na jeho název, jen jsem si vybavoval určité scény. Až do dnes. Často se nestává, že bych komentoval takto staré tituly, ale z nostalgie k VHS jsem se rozhodl přidat komentář i k tomuto filmu. Dnes bych se takovému filmu vysmál. Není snad nic horšího, než když jeden chlápek porazí celou armádu za použití nekonečné munice v jednom zásobníku. Tak typické u akčních filmu v 80.letech. Nicméně některé scény byly povedené a na svou dobu to byl v celku slušný biják. Nechyběla akce, napětí, hlavní hrdina byl sympaťák. Dnes by to byl odpad se vším všudy. Kdysi, to byl solidní akční snímek, který úspěšně koloval videopůjčovnami. Na svou dobu 60%. ()

Nikitoss95

odpadovej film, co pobaví, vtipná 80's hudba k tomu, pár vtipnejch scén, závěr nejdivnější,ale rovněž vtipnej... parodie na chucka norrise i ramba to vskutku je no ()

Thewitch

Naleštěný Ken v upnutych trenkách číhající v supertajným křoví s vchodem velkým jak kráva hned vedle tábora, kde sídlí banda drsných žoldáku, kteři se ho snaží ulovit a zabít. V hlavnich rolích: Ken-vynašeč odpadků; Hloupá blondýna, která se neumí doma zamknout; Tchán správňák, který ví kde hledat; Drsnak bez ruky; Uřiznutá ruka; Jirka Pomeje. ()

Ajay

Film, který určitě nepatří mezi skvosty kinematografie. Tohle béčko jsem měl v dětsví na kazetě proto k němu mám vybudovanej určitej citovej vztah :D ra ta ta ta bum ... mrtvol je zde víc než prstů na obou rukách, klaďas vs. stádo záporáků... Jedno mě film přece jen naučil, a to jak si nahodit vykloubene rameno :D ()

disect

Poprve videno z originalni VHS pred 18 lety. Podruhe videno letos z VHS ripu. Tenkrat bych tomu dal 2*. Dnes ocenuji ultimatnost (dialogy omezeny na minimum tak aby se zachovala plynulost akce;Danton klidne zabije znamyho z ex-jobu etc.) ()

Skretule

Tak další film, který řadím mezi moje oblíbené uchylárny. Akcí nabitá akčňárna, kde banda americkejch upocenejch vydláků běhá po lese a hraje si na hrozně drsnej lov lidí. Hlavní hrdina v jeansových šortkách umí spoustu neuvěřitelnejch kousků, kulky ho nezraní, probodne člověka větývkou aj. Mno prostě 88min. dokonalá X-kové zábavy...nezbývá nic jiného než jít a natrhnout jim všem prdel! ()

tatka

Tri veci, ktoré mi vrtia hlavou: 1. Kto bol tá smrteľná korisť, tá myš, čo ju zožral Danton na večeru? 2. Prečo sa hlavný hrdina akčného filmu vždy volá nejako vznešene - Danton., prečo nie napríklad Koložváry?????? 3. Má nohy do O, alebo nemá? je bývalý džokej, alebo mal krátku posteľ, alebo ho kameraman bral vždy z blbého uhla? Musím vypichnúť aj to, že režisér myslel na ženské a inak orientované publikum, a to už pred štvrťstoročím!!"!!!! čo nebývalo zvykom. Danton si sexy šortky vyzliekol až v druhej polovici filmu. Sračka, ale úžasná. Teraz neviem, či je to na odpad, alebo na 5 hviezd. ()

heavy odpad!

Tak jsem ho konečně spatřil. Přistupoval jsem k němu s mírným rozechvěním a dychtivým očekáváním. A nebyl jsem zklamán. Pověsti nelhaly. Nejlepší nejhorší akční film všech dob předčil všechno, co jsem dosud zažil, a jsem si celkem jistý, že už ho nic nepřekoná. Teď už můžu v klidu zemřít. ()

Logout

Viděno v rámci desátého otrlce a tak nemohu díky atmosféře kina s pivem v ruce hodnotit jinak. Film značně posunul moje béčkové obzory, musím si ho pořídit do soukromé filmotéky a doplnit ho druhým dílem. Nejlepší komentář k filmu: JFL. Ať žije absolutní rám! ()