poster

12 Wild Women

 • USA

  Mankillers

Akční

USA, 1987, 88 min

Režie:

David A. Prior

Scénář:

David A. Prior

Kamera:

Keith Holland

Producenti:

David Winters, Peter Yuval
(další profese)
 • Sireth
  *****

  Naprosto strhující akce naplněná střelbou připomínající bouchání rukou o dveře a jednoho zvuku umírajícího - abych uvedl na pravou míru - jeden člověk nadaboval všechny smrtelné výkřiky mužských záporáků. Není to tak nápadné, ale hnidopich si toho při šedesátém smrtelném výkřiku všimne. Souboj v lese je střelba slepými náboji, takže trvá patřičně dlouho než se trefí do jedné z blondýnek atd. Mužští protivníci jsou vesměs velmi hloupí roboti bez pudu sebezáchovy :-) Musím vyzdvihnout zejména hlavního záporáka, který vydržel více střel než Boromir... Konec byl prostě nejlepší... Celkově je to velice úsměvné a místy až naprosto geniálně vtipné.(26.8.2014)

 • DarkDemon
  **

  Poměrně zábavné céčko o agentkách-manekýnkách ze CIA a jejich cestě do Kolumbie kde mají „pořešit“ zrádného agenta. Extrémně nízký rozpočet, nepřítomnost hereckých projevů a směšné chování v průběhu akce Vás zaručeně dostane. Ačkoli to místy bylo až trapné opravdu jsem se párkrát zasmál - proto ty dvě hvězdičky.(14.2.2009)

 • otík

  Hudba: Tim James & Mark Mancina & Steve McClintock(15.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace