Komediálny seriál reaguje na aktuálne udalosti predošlého týždňa cez trojicu svojských postáv. Mickey pracuje na benzínovej pumpe, kde za ním pravidelne chodí jeho bývalý spolužiak, taxikár Dano a málovravný štamgast Jari. Doma aj vo svete sa stále niečo deje a táto trojica má na to svoj vlastný názor. (RTVS)

Eire

Užil som si Silvestrovskú pumpu v rodinnej bubline. Trochu mám však obavy o natáčanie v januári. 😷 SAVANA PUMPA VAJCIACI...! 90% JANUARY UPDATE: To be continued... Thanks God! UPDATE: februar POLITICKA VRAZDA Policajta Generala L. To mne poser Kaaamo... Bez Michala to straca stavu, aj GULE.... 70% ....update 23.10.21 MATELKO na pumpe bez peňazí...🙄😱😆 Pozvolna to straca kvalitu... *STARA* pumpa s Michalom Kubovcikom bola o hviezdu vyssie ako tie posledne diely (Dec 2021)... ()

e2ek1el

Priznám sa, seriál som začal pravidelne sledovať až po tom "incidente" zo 16.1., ktorý evidentne poslúžil ako zdroj hodnotení "odpad!". V skutočnosti nechápem, čo tam bolo zle, aj v tom diely argumentovali dve strany a jeden výrok ministerky by normálne asi ani nestál za zmienku, keby sa ho nechytli politici. - Myslím, že je naopak dobre, že je seriál aj trošku kontroverzný - Preberajú sa témy, ktoré sú v danom čase aktuálne, názory sú aj napriek komentárom vyvážené - Často je to celkom zaujímavá forma, ako vyspovedať zaujímavých ľudí - či už politikov, lekárov, alebo vedcov - Normálne by som dal niečo medzi 3 a 4 hviezdičkami, blížšie k 4, vzhľadom k podľa mňa neoprávnenej kritike od ľudí, čo videli možno tak na faceboku Blahov komentár k jednomu dielu, dám hodnotenie vyššie. - ()

Arsenal83 odpad!

Že satira? Veď to je politická libtardská propaganda a po časti z 16.01.2020 sa musí človeku, čo je objektívny, prevrátiť žalúdok. Nielenže si tam do scénky privolali klamársku ministerku spravodlivosti, ale normálne tam hanobia mŕtveho, čo ani v hrobe nevychladol a ktorého smrť sa stále len prešetruje. Štátna televízia by predsa mala dávať nezávislé programy a nie jasne orientované politické tlačenky. Dovolím si citovať z článku: Žumpa v RTVS: V epizóde sa herec Tibor Vokoun pri odchode ministerky spravodlivosti obrátil s poznámkou na Kolíkovú a skonštatoval, že ho strašne serie, že ľudia majú generála Lučanského za hrdinu. Kolíková mu v odpovedi povedala, že policajný exprezident nebol žiadny Kuciak ani Palach. To však nebolo všetko. Herci si z väzneného generála a z podmienok väzby, v ktorej sa ocitol, nechutným spôsobom a bez akéjkoľvek piety k mŕtvemu človeku, robili žarty. ()

majo25

Mne to prišlo celé ako nejaké pózerstvo s pseudonáučným charakterom, aby odmýtizovalo niektoré naše terajšie fenomény v spoločnosti. Ale prečo toľko politiky v tom bolo, hlavne tej aktuálnej?...o 5, 10, 20 rokov to bude mať nulovú hodnotu. Napriek osvedčenej dvojke Heriban-Kubovčík (Vokoun tam bol na figu) to však postrádalo to najdôležitejšie...humor. Teda aspoň ja som sa neusmial ani raz. ()

tuctovychlap

zabavil som sa..pri niektorých epizódach viac, pri iných menej..pobavili aj podaktorí "celebritní" hostia..takisto niektorí kladne, iní s ironickým úškrnom..a že i kpt. danko našiel odvahu, hu hu..päť hviezd venujem pičusom, pre ktorých je kryjem-vám-chrbát-lebo-pomáhať-a-chrániť-súdruh-fico lučanský hrdinom (a umučeným, heč!!:))..ako aj tým, pre ktorých je súčasná vláda fašistickou, ale za jeblogangu fico-kali-kočo leda tak servilne držali svoje tlamy a tlieskali na mítingoch podvodníkov.. ()

• Na začiatku každého dielu vidíme mena postav a ich vek. Daniel Heriban - Dano (45), Tibor Vokoun - Jari (35), Michal Kubovčík - Miki (40). Reálne veky hercov v dobe vysielania (2020) sú 40, 64 a 40. Čiže Danovi Heribanovi bolo pridaných 5 rokov, Tiborovi Vokounovi ubudlo 29 rokov a vek Michala Kubovčíka súhlasí s realitou. (shushen)