Let It Snow

• Ukrajina Пік страху

Mia (Ivanna Sakhno), voľne jazdiaca snowboardistka, oddelená od svojho snúbenca (Alex Hafner) po tom, ako sa dostala na obmedzený svah, musí prežiť nielen kvôli drsným prírodným podmienkam zasneženej krajiny, ale aj kvôli maskovanému vrahovi na snežnom skútri, ktorý je oblečený celý v čiernom... (westerns)

Rathalos

No trosku sklamanie,odohrava sa to v nadhernom prostredi,atmosfera je mraziva a dodava tomu vsetkemu smrnc,no niektore pasaze filmu doslovne nudia,chyba viac napatia,brutality i krvi,herecky je to zvladnute dobre,ale je tam to ale...:-) ()

helraiser

Slušný survival ze zajímavého prostředí, ty hory to byla prostě krása pohledět, mělo to i sem tam napětí, ale co se týče zabijáka, zabití a gore tak dost slabota a při tom to mohl být tak pěkný slasher odehrávající se v gruzinských horách. Škoda. ()

Shanen29

Krásný vizuál,dobrá kamera,ale to je vše co můžu kladně hodnotit.Film sám o sobě mě po pravdě řečeno nezaujal ,spíše už jsem pouze sledoval filmovou krajinu ,ale rozhodně tento snímek nezatracuji. ()

Mamlas

Chlap a baba doletí z Ameriky kamsi do Gruzie, aby snowboardili na zakázaném místě. Oba jsou typičtí Amíci, tedy vypatlaní jak poleno a po celou dobu filmu se chovají jako debilové. Co asi tak může při jízdě na zakázané hoře následovat... ? Příběh je velmi slabý, děj blízký nule, hlavní hrdinové jsou mi naprosto putna, atmosféra nula. A ke konci je to už zoufale špatné, jak tam ta koza jenom chodí zprava doleva a zleva doprava. (12%) ()

Kalidor odpad!

Už se mi dlouho nestalo, že bych film nedokoukal do konce, ale zde to nešlo a to jsem se snažil. A přitom námět zněl tak dobře sníh, hory, maskovaný zabiják, ale nic z toho se nepovedlo. Hold východní blok si musí vzít příklad od seveřanů, kteří z takového námětu dokáží udělat pecku, zdravím Fritt Vilt. ()

naytsirk

Tak tohle bylo fakt divny....tolik nelogicnosti uz jsem dlouho nevidel....Natoceny je to sice hezky, ale blbost to byla dokonala.... ()

ostre_pero

Zábery úchvatnej gruzínskej zasneženej prírody na viac určite nestačia. Príbehu chýba uveriteľnejší dej (prežiť hlavnej hrdinke taký dlhý čas v mrazivej krajine je nereálne, "vykúpať sa" v mrazivej vode, a potom akoby nič v tom istom oblečení "žiť" ďalej bez ujmy - smiešny jeden príklad za všetky). Georgia Ski Hotel? To vážne? Nedalo sa byť aspoň o trošku viac autentickejší? Škoda, potenciál to malo, ale jeho využitie je mizerné. ()

jarmil8

Poskládáme veškerá americká hororová klišé, přidáme hory a máme ukrajinsko-gruzínský film. Bohužel bez přídané hodnoty sledujeme mladý pár (dutohlav je už od počátku jen do počtu), jak dorazí do Gruzie zalyžovat si na zakázané místo (emo recepční je dostatečně varuje). No a tam se prohání masový vrah za holkou, co čtyři dny putuje sněhem, vždycky se někde probere o něco ušmudlanější a s odrostlejšími vlasy (tu na kopci, tu v údolí), sebere se a plazí se dál. Vrah má asi někde HPP, protože se objevuje jen občas, spíš se ukáže, v horším případě zamává sekyrou a nechá holku putovat dál. Konec je vzhledem k emocionální vyprázdněnosti děje stejně hloupý jako zbytek filmu. No a den pátý zřejmě začíná zombie apokalypsa, nebo je slečná gumová nebo už nevím. ()

Aceboris

Veľmi veľká slabosť , slabý dej , žiadne napätie , väčšinou vzdychanie a skriekanie, žiadne vytiahnutie do deja , nesympatický herci , hudba úplne o ničom . Pozerať cca 70 minút na pobehujucu ženskú po snehu je nuda , veľká nuda. Jediné pozitívum, hory a sneh to bolo krásne , ale na horor to nestačilo. Magor ktorý, lieta na skútri a vraždí snowboarderov aj to veľmi slabo prepracované , vraždy žiadne len akože , sem tam niekde ruka v snehu inak nič . Neodporúčam za mňa 3/10 ()