Šepoty

• Kanada

Whispers

Thriller

Kanada / USA, 1990, 100 min

Mno... Žádnej extra povedenej thriller to není, ale zase nic co by mě unudilo k smrti. Vrah tu není zrovna výkonný. Nechá se snadno odzbrojit a zlikvidovat, takže to není žádnej bourák, ale zase je celkem dobře zahranej a po nudnější první půlce je ta druhá lepší a závěrečný finále nakonec i celkem vydařený.50%(13.9.2014)

Po hodně slabém začátku (teď mám na mysli scénu kdy se vrah nabodne na vlastní nůž), se po dvaceti minutách vyvine celkem slušný koukatelný thriller. A ješte nesmím zapomenout na celkem dobře vykreslenou postavu psychopata Clavela.(16.8.2006)

Rozvedená spisovatelka Catherine při návratu domu narazí ve svém bytě na šíleného Clavela, který si vytipoval jako svou další svoji oběť, Catherine se za pomoci pistole podaří útočníka odrazit, ale přivolaná policie nenajde jediný důkaz, že by byl v bytě někdo jiný, krom nože, který pokládá za Catherin. Pouze detektiv Tony věří, že je spisovatelka v nebezpečí..Clavel to druhý den zkusí znovu a tentokráte Catherine jej dokáže zranit nožem, když je vzápětí nalezeno Clavelovo mrtvé tělo, myslí si, že je po všem, ale noční můra teprve začíná.. Béčkový thriller, který nepostrádá napětí a sex...v roli detektiva Tonyho Chris Sarandon známý z Dětské hry.. Určitě bych nebral Catherino bydlení ani zadarmo, strašidelná čtvrť a výtah rovnou ke dveřím do bytu...(19.6.2018)