The Boy Behind the Door

Poté, co Bobbyho (Lonnie Chavis) a jeho nejlepšího přítele Kevina (Ezra Dewey) unesli a odvezli do cizího domu uprostřed ničeho, se Bobbymu podaří utéct. Při útěku Bobby uslyší Kevinovo volání o pomoc a uvědomí si, že nemůže opustit svého přítele. (JasonCZ)

xxmurphyxx

Takmer nepozerateľná kokotina a navyše pekne rasistická kokotina s hercami ktorých nadanie je niekde medzi nulou a minimom a v príbehu tak debilnom, že aj análne lolitky sú oproti tomu oscarovka s najvyšším počtom debilných a nezmyselných scén v jednom filme za posledných x rokov. Nečakal som žiadnu hitparádu ale to že sa budem musieť dívať na to ako sa malý neger naháňa v kuchyni s vylízaným bielym pablbom okolo stola alebo starou babou po dome som teda ozaj nečakal. Navyše je blbý ako poleno a je žiarivým príkladom toho, prečo sú čierni celkovo považovaní za jednoduchších. Ale aspoň dokáže čo to zahrať, čo sa nedá povedať o tej malej bielej ufňukanej riti v pivnici. Tak nesympatické a upišťané decko bez talentu museli teda pekne dlho hľadať. Čo ma však hneď od začiatku neskutočne sralo bola tá trápna propaganda namierená proti Trumpovi a jeho voličom, vyobrazených ako klasickí tupí násilníci a pedofili. Ak by mal niekto šero slepotu s odjebanými ušnými bubienkami tak najavo to je dané v mini scéne s autom, kde jasne vidieť pri poznávacej značke nálepku Make America great again plus pravicové sračky v autorádiu pri ktorých si pohonkával náš biely pedofil, kým nedostal nožík do bachora, čo je mimochodom jeden z highlightov tejto kokotiny. Toľko debilných a nelogických scén po kope vedieť natlačiť do necelej hodiny a pol chce naozaj veľkú dávku talentu. Ale hlavne, že sa liberáli mohli angažovať. Ku koncu to síce dostalo trochu spád ale to som bol už moc nasratý na to aby som sa zaujímal. ()

B3n

Prečo musia byť v takmer všetkých hororoch postavy naprostí kreténi? Toto mohol byť výborný film, len scenáristi použili skratky. ()

Naghavi

Film mně po celou dobu udržel v pozornosti, což se letos nepovedlo ani trojce Konjúrink, takže nemůžu hodnotit jinak...Tvůrci už mají za sebou nepovedený debut a tohle je mnohem vyšší level! ()

Easykill

Iracionální chování postav budu trošku přehlížet, protože kdo ví jak by se dítě v takové situaci a nějakou možností na útěk zachovalo. ()

jarmil8

Vyprávění má trhliny, ke konci se vrší jedno klišé za druhým, ale film má také skvělou napínavou atmosféru a vynikající kameru a režii. Takže spíš lepší průměr. Nicméně tak nízké hodnocení (t. č. 49%) si opravdu nezaslouží. ()

ReMusiCZ

Kluci se chovali jako kluci přiměřeně svýmu věku, dokonce bych řekl, že měli na onu situaci i koule, takže těm bych chování nikterak nevyčítal. Za to záporáci se myšlením zrovna nevyšvihli. Chybělo mi tam také nějaké opodstatnění, jak je vůbec vyhmátli a za jakým účelem. Asi jen chytit, pro své upokojení je v baráku kuchnout a odhodit bez nějakého finančního záměru. Asi... ()