Dva nezadaní už mají po krk toho, že jsou na svátky vždycky sami, a tak uzavřou dohodu a na všech oslavách v roce si navzájem dělají doprovod. Pak ale přeskočí jiskra. (Netflix)

Sejkorka

Začátek celkem dobrý, hlavně díky skvělé Emmě Roberts. Jak děj postupuje, upadá úroveň až k odpadu. Závěrečná scéna, kde hlavní hrdinka v supermarketu vyznává lásku do mikrofonu, to je už opravdové dno. Tragický je též casting, tvůrci se vůbec nepárali s věkem herců ve vztahu k příběhu. Tragická je máma, teta, ségra, švagrová, prostě celá rodina .... ()

KiSsNeO odpad!

"Je to sračka, která nikdy neměla spatřit světlo světa. Není to vtipné, není to romantické, není to svižné, není to sváteční a nekorektnost se míjí účinkem. A katastrofálně přehrává i Emma Roberts. Ohavnost... nebrat... nikdy!" Riddick77 Líp bych to nenapsal. ()

Yoyona

Z pohledu hodnoceni romanticke komedie za poslednich par let je to topka. Herci uzasni, chemie mezi nimi dokonala, a hodne jsem se zasmala. ()

tein

Zoufale nevtipná romantická, a z velké části vánoční, komedie. Romanťárna ok, ale humor téměř na nule. Jednou se to vidět dá, ale existuje přehršel lepších a nápaditějších romantických komedií, a i takových které jsou možná obdobně hloupé ale navíc aspoň i vtipné. Pak jsou tu ale české/slovenské rádoby romantické komedie z posledních let, oproti nimž je toto úplný skvost... Prostě takovej koukatelnej a lehce zapomenutelnej průměr. 45% ()

sunlion

Mladá Sloan a mladý Jackson se po opakovaných vztahových neúspěších domluvily, že budou všeobecně preferované svátky trávit spolu, aniž by měly partnerský vztah. Účelem dohody bylo, aby si ti dva společensky užili a nepřipadali si tolik osamělí, čemuž mělo napomáhat právě ono zdání vztahu (dvě osoby mohou mít vztah, jedna ne). Většinou šlo o akce hojně zavlažované alkoholem, ovšem udály se i méně opojné, avšak o to šílenější chvíle, například amputace prstu. Díky absenci úporné snahy budovat partnerský vztah se jim - navzdory povrchnosti jejich konání - partnerský vztah skutečně vybudovat podařilo. Jakmile si to Sloan uvědomila, začala rodící se pouto torpédovat, a málem by se jí to podařilo. Naštěstí prozřela a navzdory filmově romantické tradici to byla ona, kdo v hale obchoďáku veřejně přemlouval Jacksona, aby jí ještě dal šanci. Copak o to, humorných situací ve filmu bylo dost a dost, takže se na konci nabídla otázka, zda tvůrci tím vším skotačením také chtěli něco sdělit. Napadá mě jediné – nejlépe lze vybudovat vztah tím, že se nic takového nebuduje, lidé místo toho spolu (nejen o svátcích) tráví čas, poznávají se a učí se žít jinak než jen zahleděni do pomyslného zrcadla. Toto ale z filmu odvodí pouze málokdo, většina lidí skončí u běžného pobavení, což není málo, nicméně ani dost. 65% ()