poster

Varování

 • USA

  Silent Warnings

 • Slovensko

  Varovanie

Horor / Sci-Fi / Thriller

USA, 2003, 83 min

(další profese)
 • Martin741
  odpad!

  Reziser Christian Mclntire asi videl Signs od Shyamalana a tak pozval par podozrivych individui bez akehokolvek talentu, aby spolu natocili nieco na ten sposob. Vysledok vsak stoji za hovno. Individua /v niektorych kruhoch sa tomu hovori "herci" / nevedia hrat vobec, scenar a rezia su retardovane a pribeh som nespozoroval. Vysledkom je 0 %(7.5.2013)

 • curfew77
  *

  Béčková variace přiživující se na úspěšném thrilleru Znamení, který natočil o rok dřív M. Night Shyamalan a v němž si zahráli Mel Gibson a Joachim Phoenix. Kruhy v obilí a vetřelce odkudsi z vesmíru mají oba filmy společné, tady jsou ale za herecké hvězdy Stephen Baldwin a Billy Zane - což hovoří za vše. Nemusel jsem ani Znamení, a tohle tedy už vůbec ne. Hvězdičku snad jen za dívčí půvaby hereček ve vedlejších rolích. 15 %(7.10.2007)

 • lennyd
  *

  Po tragické smrti svého strýce se Layne (A.J. Buckley) se svými přáteli ze školy vydává na strýcovu farmu, aby vyřídil pozůstalost a pokusil se farmu prodat. Aby ale farma byla prodejná, musí se dát trochu do kupy - a tak se Layne s přáteli rozhodne na místě chvíli zůstat. Záhy jsou ale znepokojeni podivnými zvuky a hlavně tajemnými kruhy v obilí, které v okolí vznikají. Za pomoci místního šerifa (Billy Zane) budou muset čelit hrozbě, kterou si ani v nejhorších snech nedokázali představit ... Jak praví staré přísloví, Když dva dělají totéž, není to totéž. A jelikož Christian McIntire má hodně daleko do M.Night Shyamalana, a navíc patrně nemá ani finance na podobné herecké obsazení jako měla Znamení, podle toho také tento film dopadl. Větší polovinu filmu jen sledujeme vztahy a nevztahy mezi skupinou mládeže, a když už konečně začne nějaká ta akce, je přerušena závěrečnými titulky. A přitom podobné filmy nemusí hýřit vizuálními efekty (koneckonců i Shyamalanova znamení ukázala jen náznaky), ale atmosféra - to je to oč tu běží...(8.12.2011)

 • Deratizer
  *

  Skoro odpad. Další film horor, kterej nemá ani na DVD co dělat a patří rovnou do TV distribuce mezi nejlacinější filmovou produkci v pozdních nočních hodinách, kdy už TV sleduje jen pár ponocujících lidí. Celý film je to nuda, celkově to působí trapně, lacině, podřadně a nezáživně, jako horor to nefunguje, pač to nemá ani trochu hororovou atmosféru a na diváka se nějaký napětí prostě nepřenese. Herci a jejich reakce byly k smíchu. Triky jsou taky o ničem, ti mimozemšťani nejsou pořádně do detailu vidět v trochu delším záběru a proč má film název Varování, to taky nevím. Film jsem pochopil tak, že mimozemšťani jednoduše chtěli zneškodnit lidstvo a tím to naprosto haslo, ale že by je před něčím chtěli varovat, to jsem si nevšiml. Dávám jednu hvězdu, pač odpad si zaslouží ještě o minimum horší braky.(28.11.2009)

 • Campbell
  ****

  Jednou jsem se probudil asi ve 3 hodiny ráno a nechtělo se mi nic hledat, takže jsem pustil první věc co mi přišla pod ruku, no a bylo to tohle dobře, nebylo to možná nejlepší výběr, ale co. Tenhle film mě celkově bavil, věděl jsem že jdu do strašně špatného béčka ale když jsem film pustil tak mě bavil. Kukuřičné lány mají něco do sebe a dokázaly dát celkovou atmosféru kterou na konci dokonale zničily digitální ufouni, proč tohle tvůrci udělaly? Nemám šajna. Celou dobu mě film bavil ale jakmile se objevily mimoni tak jsem byl zhnusen. Naneštěstí je tu sympaťák Zane aby zachránil situaci, tenhle člověk je badass. No a na začátku Baldwin? Někoho tak srandovně přehrávat jsem už dlouho neviděl. Tohle je správná prdel.(24.2.2012)

 • - Natáčení filmu trvalo pouhých dvanáct dní. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v Bulharsku v okolí Sofie. (Terva)