Lupin - Série 2

(série)
Drama / Krimi / Mysteriózní
Francie / USA, 2021, 3 h 45 min (Minutáž: 41–50 min)

Epizody(5)

S Hubertem a jeho kumpány v patách se Assane pídí po Raoulových stopách a spřádá plán, jak odhalit Hubertovy zločiny. Získá taky jednoho nečekaného spojence. (Netflix)

Perzo

Chvalitebné zakončení druhé série Lupina a jeho cesta k úspěšné pomstě svého otce, nicméně když jsem se koukal na 1 díl, byl jsem mírně nervózní, že jeho syn umřel, ale už to nabíralo děj akční obrátky mezi různé komplice a neuvěřitelné špiónské překvapení, co Lupin v momentech vymyslí a kam se schová. Bylo zřejmé, že tato 2. série, bude pokračovat, navzdory dobrého zakončení, kdy Lupin zmizí, kdo ví kam. Ale nyní, se můžeme těšit co Georgie vymyslí, aby tato specialita mezi kterou patří Lupin, zakročila dál, do vyšších mezí, pokračování třetí možné Série. ()

Dejvecd

Na druhú sériu Lupina som sa celkom tešil a preto nebudem skrývať svoje pocity z toho, že po jej pozretí som sa cítil dosť sklamaný. Seriál má síce sympatické postavy, fantastického Omara Sy, zaujímavý dej, cool hudbu a pekný vizuál, ale ja som sa skrátka necítil spokojne. Vadilo mi to už pri prvej sérií. Od tohto seriálu som očakával niečo plné epických heistov a rôznych premyslených plánov a nič z toho som nedostal a keď už tu nejaký ten heist je, tak mi príde zúfalo jednoduchý a chýba mu akákoľvek originalita. Celý seriál bol v podstate dosť priehľadný a asi nikto pri jeho sledovaní nepocítil taký ten "wow" moment. Tento snímok však odporúčam každému, kto si chce užiť krátku jednohubku s dosť sympatickými postavami, nič veľké však neočakávajte a ja osobne som bol dosť prekvapený, keď Netflix oznámil aj 3. sériu. 5/10 ()

Sharpooter

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá série lupina mě opět příjemně překvapila. Začátek byl pěkně akční, navazoval hned tam, kde skončila první řada a pořád se tam něco dělo. Prostě mělo to skvělé tempo, které se drželo až do konce. Scénář opět nezklamal. Konec byl fajn a uspokojující. Druhá řada 8/10. ()