Lupin - Série 2

(série)
Trailer
Drama / Krimi / Mysteriózní
Francie / USA, 2021, 3 h 45 min (Minutáž: 41–50 min)

Epizody(5)

S Hubertem a jeho kumpány v patách se Assane pídí po Raoulových stopách a spřádá plán, jak odhalit Hubertovy zločiny. Získá taky jednoho nečekaného spojence. (Netflix)

Trailer

M.i.k.e

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

druhá série (respektive druhá polovina první série) začíná tam kde skončila ta první (polovina/série) a je to pořád plus mínus stejná zábava.Omar Sy má pořád charismatu na rozdávání a mě osobně to jak zakomponovali Lupina do moderní doby bavilo.Trošku škoda konce,který se jeví jako že vše je naplánováno,ale to co se děje na obrazovce s tím zas až tolik nekoresponduje.Není to ale nijak zásadní výtka.Plusem je stopáž a počet jednotlivých dílů,takže to všechno uteče raz dva...70% ()

agentmiky

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak druhá série navazuje přesně tam, kde jednička začala. Tempo se zpočátku docela dost zadrhávalo, první dva díly byly takové nemastné, neslané (objektivně tak na 6/10). Ale druhá polovina mě překvapila, za mě nejlepší asi díl číslo 4 s katakombami, velice se mi tam zamlouvalo, jak autoři skloubili minulost s přítomností. Ty občasné díry ve scénáři se najdou zase i zde, ale vem to čert. Jako odpočinková zábava s perfektním hlavním představitelem Lupina to svoje splní. A klidně bych uvítal pokračování, svůj čas bych mu věnoval. Za mě opět 7/10 Viděno s CZ dabingem P.S. To zacházení s policisty zde musíte brát s rezervou, protože tak neschopné představitele zákona byste ve své zemi mít fakt nechtěli :D ()

Lachtaan

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První lednová polovina byla schválně otevřena natolik, aby se minimálně celá Evropa (netuším, jak si seriál vede ve zbytku světa) těšila na finální rozuzlení. Já se přiznám, že mi tenhle seriál ve svém uvedení vůbec nelákal, boom kolem jeho nynějšího návratu mě ale zlákal natolik, že mi netrvalo příliš dlouho jej dokončit. Všehovšudy je první část rozhodně poutavější, Omar Sy je ale takový borec, že bych bral jakékoli pokračování klidně zase do maximálně půlroku. [viděno na Netflixu] ()

UhLee

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá série - (6/10). Lupin už nemá v druhé sérii takovou tu jiskru, kterou měl na začátku jeho existence. Divák se první sérií namlsal a teď je hrozně těžké přijít s něčím překvapivým. Lupin to má hrozně těžké, protože ho táhne po většinu času sám Omar Sy. Týpek pobral neskutečného charisma, ale místy to nestačí. Naštěstí se to v druhé půlce série začalo pořádně rozjíždět a konec nám nabídl pořádně zamotanou zápletku se spoustou zvratů. Tak to máme všichni rádi. Upřímně netuším, proč by měla vznikat série třetí. Ale to nechám na Netflixu s čím přijde. Za mě to klidně mohlo skončit druhou sérií a byl bych s tím v pohodě. Ale díváme se na to s rodiči, takže si určitě i na tu třetí po nějaké době najdeme čas. Nejlepší epizoda: Lupin - 10. kapitola (S02E05) ()

Spiker01

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá půlka první řady (Netflix si nedá pokoj a pořád je bude rozdělovat s půlročním zpožděním) pokračuje v klesající tendenci posledního dílu předchozí poloviny (uff!), ačkoliv začla velice napínavě, nyní už je hrozně cítit jak je to roztahané a natahované. Omar Sy a většina jeho parťáků je ale pořád super. Snad bude druhá řada konzistentnější. ()

• V závěrečné části během koncertu Diop (Omar Sy) odzbrojí jednoho z bodyguardů stejným stylem, jakým to udělal Bruce Willis ve filmu Pátý Element (1997). Ošálí bodyguarda tak, aby si myslel, že má zbraň zajištěnou, a pak mu ji sám zajistí. (UncleMorty)
  • Během scény v koncertním sále zazní část Dvořákovy symfonie č. 9 e moll „Z Nového světa“. (Shayley)