Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlavní postava Matúš je talentovaný hudebník, kterému svět ležel u nohou, ale své slibné kariéry se musel vzdát, když mu onemocněla adoptivní matka. Jeho bratr David naopak patří mezi outsidery a od života se snaží brát cokoliv dobrého, co nabízí. Vedou společný život pouličních hudebníků a vedle osudu je spojuje i velký kontrabas. Matúš pak dostane skvělou nabídku a otevřou se mu dveře do honosného a lepšího světa. Jeho ambice ale zůstávají nenaplněné, i přes úspěch se necítí být šťastným. Naopak David najde svoje štěstí v nenápadné práci pro potřebné. Oba bratři poznávají, že úspěch, pozlátko a uznání okolí ještě nemusí znamenat vlastní osobní štěstí. (Bontonfilm)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (4)

Nostromo72 

všechny recenze uživatele

Patetické, umelé, nasilu pomalé, plné rádoby existenciálnych klišé, hlavní hrdinovia vytrhnutí z kontextu bežných sociálnych vzťahov a zaoberajúci sa len sami sebou. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Vcelku príjemné melodramatické prekvapenie v podobe drámy s pomerne jednoduchou dejovou linkou, ale za to so starostlivým budovaním postáv a analyzovania ich charakterov v náročných situáciách. Škoda len, že Judit Bárdos dostala podľa môjho názoru primálo priestoru a že tu bolo až priveľa hluchých miest. Ale vo všeobecnosti ma tento film zaujal a miestami aj emočne zasiahol. 65 % ()

Reklama

Danqo 

všechny recenze uživatele

Ľudia s nejasnými motiváciami robia nejasné veci, a v ich živote nikto iní ako oni sami nie je? Režisér sa od Niny trochu posunul, ale nie veľmi, keď stále má potrebu klamať o takých drobnostiach na podkreslenie atmosféry (fajčenie v interiéri, nezabezpečená stavba vo Viedni, alebo vlak z Bratislavy idúci cez Hainburg). ()

Galerie (22)

Zajímavosti (2)

  • Bartosz Bielenia (Matúš) se pro roli naučil hru na violoncello a pečlivě i své dialogy ve slovenštině a němčině. (Bontonfilm)
  • Film se natáčel v Bratislavě a ve Vídni. (Bontonfilm)

Reklama

Reklama