Roasted!

Publicistický
Slovensko, 2020

Účinkují:

Jakub Ťapák

Stand-up komik Jakub 'Zitron' Ťapák sa cez pandémie nachvíľu ocitol bez práce, a tak sa rozhodol založiť si YouTube kanál a vydávať na ňom sériu ROASTED! V nej si robí srandu z úspešných nových aj legendárnych starších hororov. Ak sa bojíte pozerať horory, táto séria je presne pre vás! (ScaryBarry)

Bordoshut

Recenze na show Roasted!: Stand-up komik Jakub Ťapák se kvůli karanténě ocitl dočasně bez práce a z dlouhé chvíle stvořil toto: pořad vydávaný na YouTube zaměřený na vtipné komentování jinak zaběhlých hororových titulů. Pod přezdívkou Zitron_Citron vydal pár prvních videí, která okamžitě dosáhla nečekaného úspěchu a on se tak rozhodl pokračovat. Díky bohu za to. Rozhodl se totiž ve zhruba dvou měsíčních intervalech vydávat dál i po skončení karantény. Musím říct, že Jakub Ťapák je pro mě do jisté míry mistr humoru, prostě komik s velkým K – znamená pro mě totéž, co pro jiné Jim Carrey. Málokdy se u něčeho tak nasměju, jako právě u Roasted!, kam se hrabe takový Karel Šíp nebo Jan Kraus. Pokaždé, když se na nějakou epizodu koukám, zdá se mi vtipnější, než když jsem ji viděl minule. Jednoduše nemám co vytknout. Jen kdyby to tak vycházelo častěji. Vřele odporúčám. 😀 ()

Motinski

Ťažko sa niečo podobné hodnotí objektívne, ale ja neviem či som sa niekedy tak dobre bavil pri sledovaní kontentu na Youtube. Toto je humor ktorý milujem a hlavne výborný ťah zamerať sa na horory ako žáner čo si často roast vyslovené pýta. Veľká škoda že sa dlho čaká na nové diely. Som si istý že by som vedel novú časť sledovať každý týždeň. ()

Jaro.Krafcik

Úprimne, videl som pár dielov na YouTube, ale vôbec ma to nezaujalo. Prišlo mi to trápne, teraz nie hladanie chýb v legendárnych filmoch ale vystupovanie a hlášky toho Stand-up komika. Ak má mať toto 100% tak idem asi proti prúdu. 1* ()

borec999

Dokonalé spojenie mojich 2 najobľúbenejších žánrov (hororu a paródie). Pred Roasted! som netušil, kto je Jakub Ťapák aka Zitrón a po jeho zhliadnutí (a pochopení aký humor preferuje) je mojim najobľúbenejším stand up komikom. Všetky časti sú doslova nabité gagmi a brutálnymi vtípkami, každú som videl viac než raz a úprimne už teraz sa nemôžem dočkať ďalších. Shamona! 100% ()

peetrejr

Roasted - najlepšie komediálne recenzie. Doposiaľ dom videl úplne všetky epizódy a vždy sa teším na ďalšiu novú. Jakub si spríjemňoval karanténu a tým ju spríjemnil aj mne. Odporúčam pozrieť každému fanúšikovi hororov ale aj dobrého humoru. ()

TostTom

Skvělý a velmi zábavný pořad na YouTube, který si dělá srandu z nesmyslných scén a různých klišé v hororových filmech. ()

NorseSword24

Hneď ako vydal svoje prvé video, hneď mi vyskočilo v odporúčaní a hneď som ho spoznal zo silných rečí. Mám rád jeho humor a aj jeho poznámky na horory a neberiem to v zlom. V takmer každom filme sa dajú nájsť nelogickosti a keď ich ukážete v humore od Zitrona tak to (možno) pobaví. Tiež sa mi ľúbi ako sa časom zlepšuje po technickej stránke a celkovo to vyzerá a funguje lepšie a lepšie. ()

Ankroth

Naprosto skvělé. Jediné mínus je čekání 2-3 měsíce na další epizodu, byť chápu, že tvůrčí proces nejde uspěchat. Alespoň jedna epizoda měsíčně by byla ideální. ()