Death Match

Americký kickboxer - Zápas smrti

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1994, 94 min

Prumerna arenovka ktera stoji a pada predevsim na tom oldschol obsazeni jako fanda Huese budu hodnotit standartne pokud neco predvede tady predvedl navrch jsou tu dalsi Kove,Lynch coz je rovnez plus navic par fightu je opravdu celkem povedenych takze to patri k tomu lepsimu v ramci zanru celkem uchazejici kousek(4.11.2012)

Hlavní hrdina opět xichtem žádná sláva, ale když měl po boku nádhernou Allman, tak jsem si film užíval. Hues opět super záporák.(4.10.2016)

• PetrPan

S arénovkami se v devadesátých letech roztrhl Peytl. Dnes už asi nikdo nespočítá Kulyk jich vlastně bylo, ale všechny jsou na jedno Kiddo. Tam, kde by jeden Verbal akci, najde jen Quercus amatérsky podaných "zápasů", které nejsou ani ťuťu, ani ňuňu a dokonce ani Shushee. Prostě tyhle filmy Lillien hloupější kopie o něco slavnějších hloupostí. Obvykle se zde vyskytuje drsný Segrestor, který ochraňuje či spolupracuje s nějakou Jezinkou.(jezinkou, kterou vždy na konci za svitu policejních Melkinů políbí). A společně se pustí do boje s hlavním záporákem, jenž je hrozný Nettrass a chrání jej tlupa dementů. ( Všem, které jsem výslovně nejmenoval, se omlouvám, shrnul jsem Vás v posledním výrazu)(23.7.2014)

• Martin741

Nasprostasta arenovka, ktora sproste vykrada Bloodsport s JCVD. 5 %(6.4.2013)

Mám rád ringové ilegální bitky, které organizuje slizké hovado sedící vždy nahoře a jeho společník je ještě horší hovado. V tomto případě to byl Kove a Hues. Fajna dvojka záporáků. Kove se sice jen přiblble usmíval, ale zato Hues s nepříliž výrazným dabingem ala MIDO předvedl že se umí mlátit i s popáleninami třetího stupně :-) Příjemným spestřením tady byla číča Renee Griffin Allman, která své partie už osvědčila v Zůčtování v Malém Tokiu. Hlavní hrdina (typický amík, co zachraňuje svět) byl velice nesympatický. Byl to cyp!(22.2.2017)

• majo25

Chudák Hues, jeho posledné súboje vo filmoch dopadávajú vždy rovnako - neúspešne. Ale v tomto si zahral celkom dosť, toľko textu snáď nedostal v žiadnom inom filme. Naopak, Kove si mohol radšej to vyžehlené kvádro odložiť a ukázať tiež, čo v ňom je. Nestalo sa. Prečo hovorím iba o záporákoch? Pretože klaďasi sú nezaujímaví. Súboje neohúria, ale nie sú ani vyslovené zlé, taký štandart.(22.9.2016)

• Happy98

Oddechova komedie kde herci stojej za hovno, souboje stojej za hovno, pribeh stoji za hovno, kamera stoji za hovno, ale dohromady je to docela prdel 40%(15.9.2013)