Skřet 2

(festivalový název)
  • USA Troll 2 (více)

Malý Joshua zná od svého dědečka příběhy o goblinech a o tom jak jsou nebezpeční. Díky tomu má i zlé sny, které se začnou měnit i v boj o život. (Chupacabre)

Tormentor665

Nikdy prostě nepochopím, jak tohle mohlo vzniknout. Tedy jak pekelné kocoviny (nebo drogy???) musely postihnout ty herce, aby se nesmáli svým vlastním "výkonům". Hned po Atomovém gymnázium 2 to musím označit za nejvtipnější blbost, co jsem kdy viděl, nechává to za sebou i takové pecky, jako Turecké Hvězdné války nebo Vražedné Sushi. ()

G04T

Na tenhle film jsem se hodně těšil. Věděl jsem do čeho jdu, a věděl jsem, že mě to bude bavit. Upřímně nechápu, jak tady někteří píšou, že je to nejhorší film všech dob. Jako je pravda, že je to docela píčovina, ale je to zábavná píčovina. Masky jsou náhodou taky dobrý. Byly i pasáže, kde jsem se nudil a kde jsem moc nevnímal, ale to se pak zas narovnalo. Kdyby to bylo víc do hororu, byl bych spokojenější. Jednička je ale určitě lepší, ačkoli todle taky stojí za zhlédnutí. Je bohužel fakt, že herci hrajou fakt příšerně a nejradši bych všechny herce z tohodle filmu zplynoval, hlavně tu královnu. Ty vole ta herečka byla příšerná 🤣🤣. Jenom bych upozornil, že todle nemá s filmem z roku 1986 nic společnýho. Ale co taky čekat od lidí na ČSFD... Slabý 4 hvězdy. ()

Akvarista

Troll 2 má všechno co si od špatného filmu představuju, hrozný herce, příšerný dialogy, dementní příběh a kupu nelogickejch věcí. A když tohle všechno spojíte dohromady dostanete neuvěřitelnou zábavu, jo a kdo tomu dá odpad, tak ať se pak nediví až mu přijde pozvánka na výměnný pobyt do Nilbogu ! ()

Stejšn

Opět jeden z těch nehodnotitelných filmů. V podstatě by mu příslušelo cokoliv mezi odpadem a ***. Ale v celém Aeru vyvolával salvy smíchu, takže OK. Viděno na Otrlém divákovi. ()

huhulalka

Zneužiji komentář, ten film je velké porno :D: Alqarin "They are eating her! And then they are going to eat me! Oh my GOOOOOOOOOOOD!!!!!!!" ()

Valenta28

I když sem této patlanině dal tři hvězdičky, (což by mnoha lidí mohlo brát jako zbytečně moc), tak to neznamená, že se mi nelíbil. Naopak. Právě už hodně dlouho mě žádný podobný film tolik nepobavil. A to hovořím o všem. O hereckých výkonech, kostýmech, maskách, prostředí i námětu. Zkrátka sranda, ale taková, že stojí za to. ()

Víteček

Když už nic, tak jsem se dozvěděl, jak udělat z člověka homosexuála. A rostlinu. A jak je špatné být vegetariánem. OH my God! Vlastně jsem se toho dozvěděl hodně. Zábavnosti klasik příšerných filmů (Samurai Cop, Neil Breen, Ed Wood, The Room) to úplně nedosahuje, ale slušná zábava to byla beze sporu a řadí se určitě k filmům, které jsou tak špatné, až jsou zábavné. ()

sibskyn odpad!

Tak je to naprosto strašný, ale převážně jsem se nudil. U Robot Monster jsem se nasmál a pobavil do sytosti, tady se najde pár perliček a táhne se to jako sliz. Nejhorší herecké výkony odváděli dvě ženské, manželka( její herecký talent spočíval v tom, že vykulovala oči) a ta druhá Magika. Myslím, že jako jediný, kdo odvedl celkem dobrou práci, byl kameraman. Moje nejoblibenější scény, byly s brýlatým kamarádem, jehož dialogy byly naprosto bomba. ()

surface odpad!

odpad!!! nemá smysl film nějak rozebírat , když si jej necháte ujít nic se nestane. 1,5 hodiny sedíte ležíte cpete se sýrovýma nachos popř. popcornem a to je všechno. Kdyby šlo záporně hodnotit -99% by bylo na místě ()

Zyi

Absolutely not as trashy as it is spoken about. I watched this movie with a person who is not knowledgeble in filmography, and he was just enjoying everything that could have been enjoyed in this, and so did I. It showed me how easily we can judge something based on the collective opinion and therefore blind ourselves to parts that call for appreciation (sometimes obvious, easy access appreciation). ()