Červená tečka

• Švédsko Red Dot
všechny plakáty

Vydali se do hor, aby ve svém manželství opět rozdmýchali vášeň. Místo toho v nemilosrdné divočině prchají před neznámým střelcem, aby si zachránili holý život. (Netflix)

Shorty4

Bohužel je tento film oslavou dvou dementnich tupcu, kteri se vydali do prirody bez spetky zdraveho rozumu. Prekvapive zvraty nulove. Chvalim par zaberu a slusnou praci s kamerou. ()

TheKleofa

Neměla jsem žádná očekávání, ale byla jsem opravdu velice příjemně překvapená. Žádný tupý survival, ale v podstatě bylo všecko pekelně realistický. Jediné, co trochu ubírá body, je poměrně předvídatelný "twist". ()

jethrotull

Po pozreti filmu mam dojem ze Svedsko je krajina dementov.Dve tupela sa vyberu na vylet a spravaju sa v prirode ako na prechadzke po parku.A ked uz dojde na akciu,tak svetlicou zrania zachranara,ale utekaju prec a pusku si zamozrejme nezoberu.Ked kamenom zrazia k zemi druheho lovca,tak zase utekaju prec a jeho pusku si nezoberu a to nevravim o tom,ze keby padol do tej ladovej vody tak to nerozchodi ale on si v pohode dojde do chaty.To uz co je za kravovina? No a zaver totalna kravina.Tu jednu hviezdu davam za krasnu prirodu,inak je to hodno odpadu. ()

paber778 odpad!

Fakt jsem se těšila, survivaly mám ráda a skandinávské filmy ještě víc. Ale tohle je prostě neskutečný shit. To si z nás Netflix dělá srandu?? ()

Pavlis.xxx

Špatné to nebylo, ale nic co jste ještě neviděli také ne. Když pominu scény typu schováme se do brlohu, kde spí medvěd nebo praskne pod námi led v ku*evské zimě... (nejsem sice znalec na led,ale v takové divočině, kde vám omrznou chlupy sotva vylezete ven z domu si nemyslím, že by pod někým praskl led - případně,že by přežil podchlazení). Každopádně nečekaný "zvrat" taky byl a překvapil, takže jednohubka dobrá. ()

Zaks

Nudná severská dráma, ktorá sa na konci zvrhla na paródiu? Plus mnoho ďálších wtf momentov to potopilo do podpriemeru, nezachránila to ani tradične nádherná prírodná scenéria. Chcel som si užiť riadny severský survival a miesto toho som videl... ani neviem, čo vlastne. ()

Tempter

No dóóóbře, tak jenom za tři. Ale byla to docela zábavná sranda okořeněná patřičnou špetkou severské drsnosti :-D ()

bratr_jezek

Tak jsme opět zůstali na půl cesty. Co to jako mělo být? Horor? Pár odkazů tam bylo, ale to by byl dost podprůměr? Drama? No možná v tom závěru, jinak dost charakterově ploché - "normální" tam není nakonec nikdo. Detektivka? Je to trochu odhadnutelné, i když někoho některé "zvraty" asi zaskočí. Asi nejzajímavější byl klíčová fakt, proč se děje to, co se děje. Na nadprůměr to ale nestačí. ()

Umakart

Predvídateľná zápletka, často nelogicky konajúce postavy stvárnené nevýraznými hercami, záver bez nápadu. Dve hviezdičky za pekné scenérie a miestami zaujímavý dej. ()

Fujin

Survival diversity páru ve švédské zimní krajině. Bohužel tak nesympaticky vykresleného páru, že jsem fandil druhé straně ať už je konečně odstřelí. Napětí je jen po skromnu a závěr už překombinovaný a super nápad dát scénu z konce do prvních vteřin filmu, perfektně to zruinovalo atmosféru většiny scén - víme, že hlavní dvojka není ve smrtelném nebezpečí, protože prvně musí přijít scéna ze začátku... Promarněná příležitost na super atmosferický thriller. ()

Mr.HahaHihi

Fajn švédský surviver, který ke konci vytáhne zvrat úplně z prdele ale tak proč ne. Je to hutné, bolí to, příjemně rychlá stopáž, no a ten zvrat který si tam je, sice jak se říká "out of nowhere" ale je vlastně dost "zábavný" a dobře to nakopává pro finále. ()