Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Fury si získává spojence. Gravik potlačuje nepokoje. (Disney+)

Recenze (22)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

U minulého dílu někdo psal, že jde na tom vidět, že neměly na to prachy  a ani herce a proto to tak vypadá já bych dodal , že platí nejen to , ale  to, že celý seriál by šel zkrátit na takových 30 minut a o nic by divák nepřišel. Tak, že po smrti Talose je prezident v nemocnici  jako první tam dojde Fury (už tohle je píčovina při tom útoku tam bylo policajtů jak nasŕaných to ho žádný nedoprovodil? Navíc opravdu by ho zavezly do nemocnice a nikdo ji nehlídal je to prezident?. Do toho Gravik vymyslí , že z toho útoku   obviní jak skrully tak Rusko a ukáže lokalitu místa kde jsou. U skrullů jsou mezitím rozepře tak Gravik zabije několik skrullů do toho ta Angličanka najde ty vědce co dělají ten program pro Gravika a Fury se tam pořád prochází jak kdyby se ni nedělo ačkoliv po něm pase jak americká vláda tak ruská vláda. Tohle je těžká fanfikce jelikož kdo se v tom orientuje tak ví, že by jim nejen neprošel ten teroristický útok , ale Rusáci by někoho poslaly na Furyho nepíšu, že to má být podle skutečných událostí, ale trošku logiky by tam mohlo být smutné, že to lidi nevidí a hypeují to do červených čísel jen kvůli tomu, že je to Marvel. Na konci to člověka láká na něco velkého , ale nemůžu se zbavit pocitu, že to bude průser a vše co chci , aby tam bylo a vysvětlilo se tam nedají. P.s. nepovolal Avengers jelikož je to jeho osobní záležitost to je ještě horší výmluva než to proč nepomohla Captain Marvel v Avengers Age of ultron.  P.s. 2 ta Angličanka mě neskutečně irituje  40 procent. ()

exree 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Viděl jsem to 2x. Po prvním zkouknutí jsem si pamatoval jen konec, tak jsem si to pustil znovu později a to už mě to bavilo víc. Sice bych chtěl, aby to mělo trochu šmrnc, ale v porovnání s předchozími díly se aspoň něco děje. Jen teda ten krevní fetish... jako asi chápu a není to úplně blbý koncept, ale to jak se to v serálu prezentuje... proč tak lacině a přímočaře? Myslím, že by to působilo líp, kdyby tam hodili pár flashbacků do Endgame, kdy by Skrullové obcházeli bitevní pole hned po bitvě, prostě nějaké epično. Za mě je to promarněná příležitost. ()

Reklama

Tom10000 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

5. a předposlední díl 1.série. Thalos zemřel, a jeho dcera G´aia si přeje uspořádat pohřeb. Gravik mezitím vysleduje mezi svými příznivci nepokoje, jež násilně potlačí, zatímco skrz plukovníka Rogerse, z něhož se vyklube jen další Skrull, manipuluje s vážně zraněným prezidentem USA, aby rázně odpověděl na ruský anentát na jeho osobu. Fury mezitím hledá způsob, jak nezemřít, poté, co ho Rogers zradí, a zároveň, jak zničit Gravika. Fury se setká s G´aiou, avšak jejich cesty se velmi rychle rozdělují. On sám je vystaven nátlaku, když po něm Gravik požádá Sklizeň, čili tekutinu, v níž se nachází všechna DNA Avengers, a není si jist, zdali má, či nemá riskovat. (...). 60 procent, zde se mi skutečně nepodařilo nic víc zjistit, díl je vskutku krátký. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Což o to, napsané je to dobře, ale pořád mi to nepřipadá dost zajímavé. Není to sofistikovaný thriller, protože cílovka... . Tvůrci se snažili doručit seriál pro širokou skupinu diváků, ale v tomto případě chytré dospělce ničím nepřekvapí a nedospělce nejspíš trochu nudí. Ať už bude další MCU film o čemkoliv, zatím mi připadá Tajná invaze jako vcelku zbytečný a zdlouhavý úkrok stranou. Pozitivem je snad postava Sonyi, promrhaným potenciálem postava Gaie...Emilia Clarke tady působí jako cameo na pokračování. Nechci sýčkovat, ale řekl bych, že ani poslední epka nezvrátí dojem, že jde o další propadák. PS: odůvodnění, proč nepovolal nikoho z Avengers, smrdí scénáristickou slámou. ()

SidneyP 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Opět se mi potvrzuje klasická příběhová linie Marvel seriálů. První díl hype, cliffhanger - několik dílů nula -  předposlední díl zase příslib velké bitvy na závěr - závěrečná bitka, která není zdaleka tak dobrá, aby stihla vylepšit skóre celého seriálu. Už je to ohraný a nebaví mě to. Ten seriál moh být takový čerstvý vítr v tom zatuchajícím smradu, ale tahle hra už mě jednoduše nebere. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama