VOD (1)

Vražedkyně opětovně zaútočí na odlehlé planetě. Jediové se ji pokusí zatknout. (Disney+)

Chen

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Oceňuji to, že seriál nesází na "šokující" odhalení o hlavní hrdince, což by bylo asi příliš velké klišé. Líbí se mi i čím dál častější náznaky toho, že Jediové nejsou tak morální, jak by se mohlo zdát a rozhodně oceňují na poměry Star Wars velmi působivou akci. A ne, opravdu mi nevadí, že se tu objevuje Jedi "při těle", sice si Jediové procházejí náročným výcvikem, ovšem to neznamená, že někteří z nich nemohou mít nějaké to kilo navíc. ()

MiniMinion

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zlepšení oproti premiéře, Disney udělalo dobře, když vypustilo obě epizody dohromady. V tomto díle funguje vše lépe, více to šlape, a tým hrdinů mi začíná přirůstat k srdci. Amandla Stenberg obsazení vede dobře. Líbí se mi i choreografie, Jediové mají k vytasení mečů mnohem dál než v období prequelů, konflikty se snaží řešit bez nich, a podle toho jsou i postavené souboje atd. 70%. ()

sepp

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

SPOILER ALERT  Nejlépe zahraná je postava Sola, což je na pováženou, jelikož mu zároveň není skoro rozumět. Jinak tenhle marast skoro nemá smysl komentovat - morbidně obézní jedi, to jako doopravdy? Největší průser je však scénář, který jen trochu průměrně inteligentního diváka musí vyloženě urážet - Mae zmizí z místního jediského chrámu stropním oknem a druhý se tou samou cestou vrátí - to nikoho nenapadlo to okno nějak zastřešit? Když prochází chrámem skupinka hrdinů, Osha se oddělí a je na místě dřív než zbytek, jak jako? A Mae, která v prvním díle kope těžké kovové stoly přes půl místnosti nedokáže fyzicky přemoci toho falešného apatykáře? Sol vypráví, že viděl Mae umřít a ať s ním o tomhle nediskutují, aby o minutu později Oshe uvěřil, že Mae žije (a to v první epizodě vypráví děckám, že oči vás můžou zmást (!). Wtf. A samozřejmě všichni bílí muži jsou záporáci. Přičemž Torbin se samozřejmě musí ostentativně omluvit spáchat sebevraždu za všechny demonstrativně za celé bílé pokolení. Jak jinak. ()

tomik99

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tady mi přišlo, že ty neduhy špatné režie, scénáře a práce s herci jsou snad vidět ještě víc. Možná za to může i převážná část scén točena na jedné lokaci (planeta Olega). Přesto to nebudu hanit a dám tomu rozhodně šanci. Nejedná se o ale žádný hit, ale není to ani vyložený průser. Jen je škoda, že když už se najme nový autor (Leslye Headland), tak dostáváme takovou fádní věc. ()

Martrix

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Při sledování některé fanservice srajdy jsem si povzdechl, že nechápu proč se SW universum nerozšiřuje o nové postavy a příběhy. Bylo by tedy dost pokrytecké frflat nad Akolytkami. I když zatím jde o dost šablonovitou zápletku, nijak mě to neuráží...jen je to trochu řídké. Jakápak je to detektivka, když víme kdo, koho a proč zabíjí? Víme vlastně všechno s výjimkou identity mistra Mae...což zatím mou zvědavost nedráždí. Každopádně jsem raději za řidší "originalitu", než za průjmovitou fankaši jakou byl Obi-Wan, nebo fanzbytečnost jakou byl Boban. A popravdě... nedávná Ahsoka by byla bez Baylana a jeho učenky, spíš opruzujícní zklamání. Takže v tomto kontextu vlastně dobrý. Lepší 3*. ()