poster

Sedm slavných gladiátorů (neoficiální název)

 • Itálie

  Sette magnifici gladiatori, I

 • anglický

  The Seven Magnificent Gladiators

Dobrodružný / Drama / Akční / Fantasy

Itálie, 1983, 83 min

 • Darth Revan
  ****

  Sedm statečných v Římě! César vypadá jako mim Jaroslav Čejka, Lou Ferrigno dá všem po hubě a femme fatale Danning se na konci vybarví. Skvělá podívaná. 4*(26.5.2016)

 • J.Connor
  **

  Sběratelům doporučuji při případné projekci vynechat strašlivou kopii s českým dabingem, která mezi námi koluje. Příšerný obraz a zvuk, kde již tak strašný a ještě pouze občasný jednohlas není prakticky slyšet. Ve filmu se zas tolik nemluví a jeho již tak pochybnou kvalitu zmíněná kopie ještě sníží. Za mě na jednu stranu docela zábavný snímek, kde Ferrigno vrhá polystyrénové kameny a jeho soudruh Goliáš mlátí bandity gumovou palicí, na druhou stranu zrovna od dvojky Mattei & Fragasso bych asi čekal trochu větší maso.(4.9.2017)

 • corpsy
  ***

  Lou Ferrigno v ďalšej parafráze na známy námet. Bezduchá, ale zábavná zlátanina.(29.4.2011)

 • Daxus
  *

  Blbá vykrádačka Sedmi statečných...(21.8.2012)

 • majo25
  **

  Osemdesiatkové peplum - Taliani oprášili po rokoch tento žáner a dopadlo to takto. Lou Ferrigno, v 70. rokoch pomyselná kulturistická dvojka za Schwarcikom, v podstate nie je zlá, figúru má na rozdávanie a aj za štipec charizmy. To ostatné okolo neho, a by som neurazil tak aj postaršieho kulturistu Brada Harrisa, je len dobrodružná rozprávka bez napätia, bez duchaplnejšieho deja...normálne som zaspával. Naviac ma hneval nezrozumiteľný jednohlasný postasynchrónny dabing. Mizerná robota.(4.10.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace