Sedm slavných gladiátorů (neoficiální název)

• Itálie

Sette magnifici gladiatori, I

The Seven Magnificent Gladiators

Dobrodružný / Drama / Akční / Fantasy

Itálie, 1983, 83 min

Sedm statečných v Římě! César vypadá jako mim Jaroslav Čejka, Lou Ferrigno dá všem po hubě a femme fatale Danning se na konci vybarví. Skvělá podívaná. 4*(26.5.2016)

• J.Connor

Sběratelům doporučuji při případné projekci vynechat strašlivou kopii s českým dabingem, která mezi námi koluje. Příšerný obraz a zvuk, kde již tak strašný a ještě pouze občasný jednohlas není prakticky slyšet. Ve filmu se zas tolik nemluví a jeho již tak pochybnou kvalitu zmíněná kopie ještě sníží. Za mě na jednu stranu docela zábavný snímek, kde Ferrigno vrhá polystyrénové kameny a jeho soudruh Goliáš mlátí bandity gumovou palicí, na druhou stranu zrovna od dvojky Mattei & Fragasso bych asi čekal trochu větší maso.(4.9.2017)

Lou Ferrigno v ďalšej parafráze na známy námet. Bezduchá, ale zábavná zlátanina.(29.4.2011)

• Daxus

Blbá vykrádačka Sedmi statečných...(21.8.2012)

• majo25

Osemdesiatkové peplum - Taliani oprášili po rokoch tento žáner a dopadlo to takto. Lou Ferrigno, v 70. rokoch pomyselná kulturistická dvojka za Schwarcikom, v podstate nie je zlá, figúru má na rozdávanie a aj za štipec charizmy. To ostatné okolo neho, a by som neurazil tak aj postaršieho kulturistu Brada Harrisa, je len dobrodružná rozprávka bez napätia, bez duchaplnejšieho deja...normálne som zaspával. Naviac ma hneval nezrozumiteľný jednohlasný postasynchrónny dabing. Mizerná robota.(4.10.2016)