Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Majitelka baletní školy v malém městečku je požádána svým bratrancem, který pracuje pro hokejový klub New York Rangers, o pomoc. Jenna má pomocí baletu vyléčit vážné zranění špičkového hokejisty Ryana "Coop" Coopera. Jenně se do tohoto podniku zprvu vůbec nechce, ale zvýšení nájmu a aktivity konkurenční baletní školy, která jí krade žáky, Jennu donutí nabídku vzít. Cooper skutečně dorazí k Jenně domů. Ta ho chtěla ubytovat ve svém domě pro hosty, ale protože ve chvíli, kdy hokejista dorazil, zrovna nebyla doma, dochází k prvnímu nedorozumění. Coop je přesvědčen, že v domě, ke kterému našel klíč pod rohožkou, bude bydlet. Proto se pohodlně rozvalí v Jennině obýváku. Jenna sice Ryana po svém příchodu přesune do domu pro hosty, Ryanovi se to ale moc nelíbí. Začínají hodiny baletu. Coop ale není z těch, kteří by věřili, že balet mu může pomoci vyléčit jeho zraněný kotník. Proto také hodiny nebere vážně. Jenna je ale trpělivá a vstřícná, a tak Coopa postupně získává pro cvičení… (TV Nova)

(více)

Recenze (2)

silentname 

všechny recenze uživatele

Hallmark vstupuje do nového roku s filmom "Taking A Shot At Love". A vyzerá to tak, že veľká hviezda môjho detstva svoju kariéru očividne tiež viac posunula do televízie. A ak neviete, kto je Alexa PenaVega, je treba si niečo doštudovať. Ale o to tu nejde, my chceme vedieť ako dopadol film. Pravdou je, že celkom uspokojivo. Označil by som ho za príjemne nenásilný, snaží sa vyhýbať trošku jednotlivým klišé, no nebráni sa aj menšej dávke nejakého toho humoru. Musím povedať, že stretnutie Jenny a Ryana je podľa mňa veľmi dobre spracované. To ma úprimne pobavilo. Film síce nevybočuje nejako z tradičných ciest, no minimálne sa ich snaží urobiť o niečo zaujímavejšie. Nemáme tu žiadnu zbytočnú hádku na záver. Veci sa vyriešia podľa mňa skutočne veľmi zaujímavým kompromisom. Alebo štýlom, že nemusíme si vybrať jednu cestu. Môžeme to nejako skĺbiť a byť spokojný. Záverečné baletné číslo podľa mňa decká odtancovali veľmi dobre. A pôsobilo to skutočne. Natočené je to schopne, herci sú dobrí a obdivujem Alexu ako sa jej podarilo dospieť do skutočne veľmi peknej ženy. Pre mňa je to síce romantický film na jedno pozretie, ale myslím si, že je vo svojom žánri spracovaný dobre. Ak máte radi TV romantiku, čeknite si ho. Myslím si, že budete spokojní. Hodnotenie: B+ ()

Heywood 

všechny recenze uživatele

Alexa PenaVewga je tak frigidní, že jí tu zamilovanost prostě neuvěříte. Ostatně závěrečný povinný polibek hovoří za vše. Luke to prostě sám odehrát nemohl a ten politicky korektní páreček se sice snažil, ale ani to nestačilo. 40% a to romantickým filmům fandím. ()

Reklama

Galerie (11)

Reklama

Reklama