Světovou nukleární pohromu přežije příliš málo lidí na to, aby člověku nehrozila úplná zkáza. Uchránit je třeba především ženy, aby uchovaly rod. To je úkol pro Sama Hella, muže železných svalů a smrtelně rychlého úsudku. Jak ale vyrvat kořist zákeřným mutantům, obývajícím Žabí zemi? (LARS, spol. s.r.o.)

POciSEM

Posledni samec na zemekouli v doprovodu luxusnich vojakyn se vydava s pasem cudnosti do zabiho meste. Ja vim ze je to mega thrash jenze me se to zatracene libilo. Jako skolakovi i dneska ()

TERRORDROME

Tento film má všetko čo také béčko potrebuje, pompézny názov, pošahanú story, postkatastrofické kulisy, zmutovaných gangsta žabiakov, sexi ženské a elektrošokový pás cudnosti pre mužov. Hrdina, jediný potentný chlap široko-ďaleko, ho vyfasuje aby musel ísť oslobodiť ľudské otrokyne do žabieho mesta. Avšak škoda námahy, tento Žabí Teror je bohužiaľ rovnako nemohúci ako hociktorý iný zabudnutý kus trashovej produkcie. Väčšinu času sa tam takmer nič nedeje, trvá dlho než hrdina s parťáčkami dorazia na miesto a aj potom sa stále len kecá. Niektoré pokusy o humor sú slušné, hlavne Piperova snaha nenechať si uškvariť gule, ale to ako sa na neho furt vrhali všetky ženské ( vrátane žabej striptérky ) aby ich ošukal bolo skôr otravné. Viac-menej jediná akčná scéna je pre tento žáner typická púštna naháňačka dvoch obskurných vozítok. Masky žabiakov sú podarené a ich "herecké výkony" o žabie stehno prevyšujú nemaskovaných kolegov. Roddy Piper je taký vytlemený kokotko, uveriť mu borca sa mi nejako nedarilo. Ešte že tu je ďalšia béčková postapo/fantasy klasička ktorá nikdy nemohla odolať roli v poriadnej chobotovine - Sandahl Bergman v čiernom erotickom prádle a obrovskými okuliarmi navrch. Žabí Teror mohol byť pecka, ale to by sa musel hlavne rozhýbať a dať viac života do toho umierania. ()

Israha

Postapo trash s výpravou za pár šupů, který není ani moc akční, ani moc násilný, a celkově je tak nějak "krotký" (té divnosti a bizáru tam není málo, ale všechno je jen tak nenápadně naznačeno, nikdy nedojde k utržení ze řetězu). Ovšem ta pošahaná zápletka, to všudypřítomné sexuální dusno a ta hora nadsázky navrch, to mě prostě bavilo. Tenhle film je ze všeho nejvíc komedie, a když oceníte humor ve stylu neustálého balancování na hraně trapnosti, je to komedie poměrně vtipná. Solidní tři hvězdy. ()

emdvojka

Niekoľko naozaj nabušených scén, zaujimavé nápady, sympatický hlavný hrdina, sympatické ženy v skromnom šate a slizký žabí chlapíci ktorí všade rozsievajú teror. A nie kde aký....ale žabí teror. Ako 10 ročný som s tejto VHS bol skutočne nadšený a presne tieto myšlienky som mal v mysli. No v súčastnosti som to nevidel a ani nechcem, nech ten pocit z roku 1995 ostane vo mne navždy, pretože, keby som to pozeral teraz asi by to už nedopadlo tak parádne. ()

MaxBodycount

Neopakovateľne šarmantný "Rowdy" Piper v úlohe buranského postapokalyptického bujaka bojuje spolu s neustále potupovanou Sandahl Bergman a slušnými maskami s nástrahami béčkového filmatizmu ako napr. dementný scenár a nie práve schopný režisér, pričom sa im darí navigovať tak Frogtown medzi bona fide kultové kusy VHS éry. Moment filmového blaha: Rowdy Roddy Piper ()