Letadlo kdesi nad Atlantikem unesou teroristi a žena, která cestuje se synkem a trpí záhadnou nemocí, kvůli tomu musí odhalit svoje temné tajemství. (Netflix)

TURPIA

Upíři a letadlo v dvouhodinové stopáži. Do filmu jsem šel natěšený, protože jsem četl fakt dobré recenze, jak je to napínavé od začátku do konce atd.  Začátek měl fakt slušný, únosci se s tím moc neparali, krve dostatek a jako třešnička na dortu byl teplý sťuart. Ale cca v půlce to vypadalo, že neví jak dál a placali se v tom. Kdyby to zkrátili o hodinu, tak to tomu filmu jen prospěje. Jako dost jsem se pobavil, jak měla hlavní hrdinka flashback o koulovacce se svým manželem a parmesicnim fakanem v nositku na hrudi, to nevymyslis. Pokud někdo hledá film, podobný jako 30 dní dlouhá noc, tak má smůlu. Tento film spadá do kategorie vidět jen jednou a to ve chvíli kdy je na výběr jen mezi ordinaci v růžové zahradě a čumenim do zdi ()

JB001

Filmy o upírech nikdy nepatřily k mým oblíbeným, ale tohle je překvapivě zábavná blbinka, která mohla mít kratší stopáž. Neurazilo, nenadchlo. ()

AmunRa

Konečně někomu došlo, že ultimátní námět na vyvražďovačku jsou teroristé a upír spolu v letadle. Vezměte bandu bezohledných fanatiků Islámského státu podpořenou několika žoldáky a podplacenou posádkou, jednoho náhodně přítomného upíra a plné letadlo cestujících. A teď hádejte, jestli na počet přeživších budete potřebovat víc než prsty na jedné ruce. Tenhle film prostě funguje. Upírka se za každou cenu snaží zůstat na příčetné straně pro svého syna, ale teroristé nejsou blbci a naopak mezi cestujícími se pár blbců najde. Emoce, akce, drama, všechno přítomno v přiměřeném množství. K tomu příjemná hudba a překvapení tohoto roku je na světě. ()

Tr0nic

Jedná sa o celkom zaujímavý nápad upír v lietadle, ktoré unášajú teroristi. Našlo by sa aj pár zvratov a flashbackové vysvetlenie, vadil mi pomalší rozjazd. Akcia v lietadle slušná a  prekvapivo sa nejedná  o cringe únos, ale celkom slušne opodstatnený . Slušná jednorázová zábava. ()

Sopholojong

(Rec) noveho desatrocia, ktory Americanom musia natocit Nemci. Pripomina ho bojom o zivot v uzavretom priestore, vrazednou nakazou a takmer az dokumentarnym vizualom. Lenze ma pomalsie tempo... A prave absencia vacsej dynamickosti strhava jednu hviezdu. Upiri a ich premeny su tu konecne ukazane v realistickom svetle - ziadne desatmetrove skoky, alebo odhadzovanie protivnikov na "plafon", len lacnost po krvi, sialenstvo a zmatenie. Vyborne obsadene role teroristickych zloduchov (Purcell nebojacny leader, Moller charizmaticky dobrak-terorista a najma az jokerovsky sialeny Scheer), spontanna matka-upir Peri Baumeister (vyborny krvavy make-up) a najlepsi z obsadenia zufaly chlapec Carl Anton "Elias" Koch. Pomala charakterova vystavba (flashbacky potesia a vysvetlia) vtiahne do deja, ale neskor snimke podlamuje kolena. Cakal som v zavere poriadnu masiarsku vybijanu, ale vyvinie sa to trochu proti ocakavaniu divaka. PS: Film ma jednu naozaj krasnu dojimavu scenu matka vs. syn. ()

Ja.Malachi

dokonalý príklad filmu  o ktorom nič neviete ,nič ste nepočuli  a totálne vás prekvapí..film ktorý vás prinúti zabudnúť ,že existuje rýchloposuv...dám 5* pretože si zaslúži vyššie hodnotenie  :) ()

Accuphose odpad!

Zajímavý nápad plus klišoidní zápletka střídající slabé a méně slabé momenty, se s neúnusnou délkou pomalu mění v parodii. Mohlo to bejt na jednu či na dvě, ale sry, tohle jste dost přepískli ve všech směrech, nejvíce ve stopáži. V letadle i na 90 minut musíte mít perfektní scénář :-) Sergej je Čech a ve Skotsku mluví Angličan s naprosto jasným německým přízvukem, jen tak na okraj :-) Sry ale Zelenou míli jste z toho nevydojili. ()

Pavelkedar

Rozhodně zajímavé, zajímavá a neotřelá kombinace. Na výrobě se podílelo přes tisíc lidí, převážnou část tvořili Češi. (Závěrečné titulky stojí za to). ()

mikruu

Nečekaně jsem se docela pobavil. Vdova, matka samoživitelka, a upírka v jednom... Autor měl zřejmě těžké dětství... Zařadil bych to do sekce komedie... ()

Oxiduji

Tak takhle teda ne! Vražedná stopáž, debilní, neuvěřitelně děravý scénář, hrdinka, co mě srala už od pohledu. Dívala jsem se na to asi na čtyřikrát...chtělo to fakt nervy. Čistý amaterismus a velké zklamání. Jedna hvězda za příjemného psychoteroristu v rouše stewarda a druhá ze soucitu... ()

VashCZ

Wow. Horory nemám rád, ale tohle bylo spíš akční drama horor. Vlastně nevim jak bych to hodnotil. Není to ani úplný no brainer. ()

Orion12

Co to kurva bylo ? xd Z zajímavého thrilleru se strhne masové vraždění a jatka s upíry v hlavní roli. Bez jakékoliv větší pointy. Neviděl jsem trailery tak jsem nevěděl, co čekat, tohle ale určitě ne xd. 4/10 ()

Mates Hradecky odpad!

Neuvěřitelná zpatlanina upírského masakru a teroristické hrozby islámu. Tolik chujovin jsem v jednom filmu již dlouho nezažil. Možná si to užil Tarantino, já ovšem nikoliv. ()

Stinger78

Řezničina na malém prostoru, kdy vlastně nejvíc baví závěrečná scéna z dálky, kdy si člověk domýšlí, co se tam děje. Jako námět velice slušné, ale prakticky hned ze startu domyslitelné, když musí mamina čekat na tmu. Netflixovská podívaná na jedno použití. ()

breebee

Říkala jsem si, proč ne, žejo, když už za ten Netflix platím. A vskutku nebylo to špatné. Taková západní upíří letadlová verze Train to Busan, takže pokud hledáte něco podobného, tak proč ne. ()