Kokoti na neděli

(TV pořad)
Publicistický / Komedie
Česko, 2021

verbal odpad!

Civalovy hyperkorektní neomarxistické tumory (jakože správňácké, kancelačně kulturistické parodie na ty fuj fuj „zkostnatělé“ světopořádky), zcela na místě protékající levicovým kanálem bulvárních dezinformačních hyen, a jakože „nekorektně“ prezentované (sem tam řekne „kurva“, no chicht, chicht, hihň, hihň, „Pank není mrkev“ a tak…) hraničně afektovanou a vizuálně až bolestivou pizdou. To už byl teda méně trapný i ten Kapitán Řiť! Nechat kokoty dělat pořad o kokotech je dost těžký kokotismus a výsledkem je něco jako velmi vkusné Stalinovo pásmo košilatých vtipů a satir o politických vězních. ()

klukluka odpad!

Tahle partička nám vysvětlí, čemu bychom se všichni rozhodně (!) NEMĚLI, a čemu bychom se naopak rozhodně (!) MĚLI smát. Kádrováci mají svůj pořad. ()

Bozvav odpad!

Kde proboha Seznam vyhrabal tu osobu v nepadnoucím oblečení se a zjevnými mindráky? V Blesku pro ženy.Ne, neohromí mne, že je držitelkou dvou cen Thálie, neb dnes sítem cen propadne lecos. Tato dáma zjevně prahne po pozornosti ( jistě má to konec konců v popisu své práce), ale svou výraznou, impulzivní neverbální komunikací, podpořenou změnami hloubky hlasu a záměrně hektickou mluvou si buď dělá nepokrytě legraci s lidí s ADHD (argument, že tento syndrom postihuje výhradně děti a v dospělosti mizí je mylný, neb i když většině se ho podaří zvládnout, u některých jedinců ve větší, či menší míře přetrvává i v dospělosti), nebo má nějaký jiný problém. Díky covidu málo práce, někde se ty peníze přece vydělat musí, exibicionismus, porucha příjmu potravy, otec alkoholik, partner násilník, vlastně cokoliv. Jinak si neumím představit, co vede ženu k tomu prezentovat se v tak absurdním pořadu jako drmolivá ublížená kachna a používat takovou formu vyjádření, díky níž obsah ( který přitom není vždy úplně marný) zcela zaniká.  Shlédla jsem poctivě 4. díly ( na upozornění dcery, že mi utekla klientka - ne zlatíčko, neutekla, je to jen další menšina, jejiž název trefně popsal kolega Verbal) a musím říci, že tento formát mne neoslovil, mám ráda recesi i nadsázku, jsem fanda černého humoru a to i na hraně, ale nesmí být to být trapná a prvoplánová záležitost. Slovy plebejce, je to děsná sračka a doporučuji neobkreslovat, ale vygumovat. ()

husokachna

Je to stejně agresivní, zlý a ne moc vtipný jako první kokoti a Cival. Takže jedna nepříjemná uječená hvězdička za výdrž. ()

Myrddin

Je to trapný a často docela dost. Ale ten pořad má být přesně takový. A takový pořad tady je strašně potřeba, aby si hovada jako Verbal nakonec zvykli (a když ne, tak aby jim mělo co zvyšovat tlak). Podle mě by to chtělo trochu víc si vyhrát se scénářema a vtipama, ale kromě toho je to skvělý! Navíc to vychází teprve chvilku, takže jsem si jistý, že tomu tvůrci a tvůrkyně přijdou na kloub. ()

cesmine

Nejlepší feministický pořad, který reaguje vždy na aktuální dění. Tereza Dočkalová byla jedna z mých nejoblíbenějších hereček už před lety, když účinkovala v Ostravském divadle a tady jí to prostě fakt sedí. Vždy se najde hláška, která mě rozesměje, sem tam mi něco otevře oči, ale většinou je to pro mě především příjemné osvěžení, že nejsem jediná na světě, které některé chování lidí nepřijde v porádku, prostě takový můj safe space. ()

Anife

No sláva, můj oblíbený pořad se přestěhoval z Blesku, který se občas chová jako kandidát na Prasáka týdne, na Stream, kde má daleko větší potenciál růst. Navíc zkrátili občas až moc dlouhé filmové vsuvky a grafika je líbivější. Humor je pořád stejně skvělý, já se z toho radostí fakt vobkreslím. V roli moderátorky si nedokážu představit nikoho lepšího než Terezu Dočkalovou. ()

topi80 odpad!

Marketing pořadu říká cosi o odvážné satiře bez servítků a podobně. Ve skutečnosti jde o servírování těch nejkonformnějších, nejkorektnějších názorů. Hlavně se probůh nedopustit nějaké kontroverze a nebýt v rozporu s jakoukoli do lidí aktuálně huštěnou ideologií. Kašírované svazáctví a komsomolství. ()

pokeandrew odpad!

Takhle to dopadne, když se dvě pitche rozhodnou natočit pořad kde budou rádoby humornou formou nepřímo sdělovat o jiných , že jsou podle nich pitche. Ubohá forma zesměšnování názorových oponentů ve stylu Já Taky a Na černých životech záleží v podání afektovaně pubertální Terezy na piku, se snad nemůže líbit ani dětem z prvního stupně základky na které je pořad pravděpodobně cílen. Pro mne jsou jednoznačnými kokoty Tereza Dočkalová a Petr Cífka a to nejen na neděli ()

Vikmal

Hé, já jsem feministka a kdo se mnou nesouhlasí, tak je kokot. Navíc hysterická a nesympatická. No, tak jsem kokot. ()