Ghosts

• USA Michael Jackson's Ghosts

40minutový muzikál, ve kterém hraje Michael hned několik rolí sám. Využívá k tomu speciální make up a speciální efekty, mění hlas. Film Ghosts byl i kritiky přijat jako film, který mění zaběhnuté standardy ve filmové práci. Děj: Maestro žije v Normálním údolí a nikomu neubližuje. Nelíbí se ale místnímu starostovi, který ho chce s pomocí lidí z vesnice vyhnat. Nakonec se starosta a Maestro domluví, že kdo dřív uteče, odejde. Film vlastně satiricky ukazuje Michaelův život v posledních letech. Je plný duchů, strašidel a velmi zvláštních situací. (bublajsa)

StrikE94

Dva mistři v oboru se potkali a vznikl z toho jeden z nejlepších tanečních filmů historie. Spojení choreografie Michaela Jacksona a masek Stana Winstona funguje na jedničku. Použité triky by i dnes bezpochyb obstály a to je řeč o 20 let starém snímku. Není co bych filmu vytkl, hororová atmosféra je skvělá a Jackson tehdy ukázal, že je i poměrně schopný herec. Za mě plnej počet a krásná vzpomínka na dětství, kdy VHS nadepsaná GHOSTS byla pravděpodobně ta nejpřehrávanější :-) ()

70s80s90s

K tomuto ani nie je potrebne nic dodavat. Uchvatne pozeranie..dvaja velikani Winston a Jackson. Nadupana choreografia a masky. ()

DamitaJo

Tento krátkometrážní snímek z dílny Stana Winstona je Jacksonovým triumfem jeho taneční éry a zhmotnění vizí, které již vznikly v roce 1993 v spojení s Addams Family. Prostředí a děj jsou průměrně děsivé a v jistém slova smyslu odráží Jacksonův život. Jakožto taneční fanoušek jsem si tento krátký film zamilovala a tak dávám pět hvězdiček. ()