Reklama

Reklama

Kevin Gage

Kevin Gage

nar. 26.05.1959 (63 let)
Wisconsin, Wisconsin, USA

Biografie (1)

Narozen jako Kevin Gaede ve Wisconsinu, kde též vyrostl. Jako dítě vynikal ve sportu, v mládí vystřídal různá povolání, ale nakonec se rozhodl pro dráhu herce. Začínal rolemi v seriálech, později se prosadil i ve filmu. Jeho parketou jsou vedlejší úlohy zločinců nebo policistů v převážně akčních a kriminálních snímcích. Na počátku 90. let jeho kariéru přibrzdila vážná autonehoda, po níž byl tři měsíce upoután na invalidní vozík a ještě další rok chodil pouze s… (více)

Zajímavosti (3)

Nelítostný souboj (1995)

  • Vo filme je využitá aj strelecká technika zabitia nazývaná Mozambique Drill, mozambická technika. Spočíva v dvoch ranách vystrelených do oblasti hrude a jednej rane do oblasti medzi hornou perou a obočím. Použije ju Michael Cheritto (Tom Sizemore) pri prepadnutí obrneného vozidla na tretieho strážnika a Neil McCauley (Robert de Niro) v hoteli, keď nájde Waingroa (Kevin Gage). (zoot3r)

Nelítostný souboj (1995)

  • Hned dva představitelé kriminálníků Danny Trejo, který si zahrál Treja, a Kevin Gage, představitel Waingra, si skutečně "odseděli" několik let ve vězení, mimo jiné oba kvůli drogám. (dickens)

Nelítostný souboj (1995)

  • Postava jménem Waingro (Kevin Gage) byla napsána podle stejnojmenného zločince z Chicaga, který inspiroval mnoho dalších následovníků. Podle Michaela Manna skutečný Waingro zmizel a jeho tělo bylo nalezené v severním Mexiku, kde bylo přibito ke kůlně. (don corleone)

Galerie (19)

Reklama

Herec

Scenárista

Producent

Ovládací panel

Fanklub

(1)

Reklama

Reklama