foto

Victor Rasuk

  • nar. 15.1.1984 (34 let)
    Harlem, New York City, New York, USA
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku

Biografie

Americký herec dominikánského původu Victor Rasuk se narodil 15. ledna 1984 v Harlemu. Má pouze jednoho sourozence a tím je starší bratr Silvester. Už jako malý navštěvoval uměleckou školu. Svoji první roli získal v šestnácti letech ve filmu FIVE FEET HIGH AND ROSING. Třicetiminutový film se stal obrovským hitem na festivalu Independent Spirit Film Festival. O dva roky později získal hlavní roli ve filmu RAISING VICTOR VARGAS, která mu přinesla nominaci na cenu Independent Spirit Award v kategorii nejlepší herecký debut.

V roce 2004 si zahrál společně s Orlandem Bloomem ve filmu ZTRACENÝ RÁJ. O rok později ztvárnil Tonyho Alvu ve filmu režisérky Catherine Hardwicke LEGENDY Z DOGTOWNU. Tony Alva byl spoluzakladatelem skateboardingové skupiny Z-boys, jež vytvořila nový revoluční styl skateboardingu. Rasuk, jež do té době na skateboardu nikdy nestál, se během několika měsíců pilné přípravy za pomoci skutečného Tonyho Alvy, naučil jezdit jako profesionál. V roce 2008 si zahrál ve španělském snímku CHE GUEVARA – REVOLUCE po boku jedné z nejslavnějších latinskoamerických hvězd Benicia Del Tora.

V budoucnu můžeme Rasuka vidět ve filmech HOW TO MAKE IT IN AMERICA nebo KEEP COMING BACK, jež by se měly v našich kinech objevit co nevidět.

lucieK

Herecká filmografie

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace