Reklama

Reklama

Min-ki Lee

Min-ki Lee

nar. 16.01.1985 (38 let)
Kimhe, provincie Jižní Kjongsang, Jižní Korea

Biografie (1)

Lee Min-ki, jihokorejský herec, model a zpěvák, se narodil se 16. ledna 1985. Nejprve začínal v divadelních hrách s jedním hercem a až později přešel k filmovému průmyslu. Nejprve účinkoval v romantických komediích jako DAL-JA'S SPRING nebo I REALLY REALLY LIKE YOU. Dále účinkoval v různých korejských seriálech, které ovšem u diváků moc neuspěly. Svou hereckou reputaci si zlepšil hlavní postavou v akčním filmu QUICK. V roce 2011 zazářil ve filmu SPELLBOUND po boku… (více)

Zajímavosti (4)

Zítra s tebou (2017)

  • Než se potvrdila účast jihokorejského herce Je-hoon Lee, bylo rovněž zamýšleno obsadit do hlavní mužské role populárního jihokorejského herce Min-ki Lee. Ten ale nabídku ztvárnit seriálového So-joon Yoo nakonec nepřijal. A stejně se zachovala i jihokorejská herečka Ji-min Han, která zase odmítla ztvárnit hlavní ženskou seriálovou postavu jménem Ma-rin Song. (Conspi)

Himallaya (2015)

  • Dle původních předpokladů se v roli filmové postavy Hong-kil Uhm měl objevit jihokorejský herec Myung-min Kim. Na úkor kolizních pracovních povinností se ale snímku, pracujícím se skutečnými historickými reáliemi, vzdal, a stejným způsobem se zachoval i druhý původně potvrzený herec, Min-gi Lee. Uvolněná role hlavní mužské postavy byla filmovými tvůrci přeobsazena hercem, veteránem jihokorejské kinematografie, Jeong-min Hwang. (Conspi)

Galerie (88)

Reklama

Herec

Host

Ovládací panel

Fanklub

(5)

Reklama

Reklama